Aktualności

Kolejna odsłona "Młodego Widzewa" za nami

W sobotę 25 maja odbyło się szóste spotkanie w ramach programu "Młody Widzew" organizowanego przez klubową akademię.

"Młody Widzew" to zajęcia skierowane do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2012 do 2015, którzy w treningach uczestniczą razem z rodzicem. Za pracę z najmłodszymi odpowiadają trenerzy: Marcin Płuska, Sebastian Madera, Norbert Smorawski, Dariusz Nawrocki, Damian Bedynek i Hubert Poliszuk. Kolejne spotkania wpisane są w klimat popularnych bajek, jak Smerfy czy Auta.

W minioną sobotę scenariusz był jednak inny, a najmłodsi widzewiacy uczestniczyli w ciekawym i skrojonym specjalnie na ich miarę treningu nastawionym na aktywność fizyczną i koordynację ruchową. Tym razem udział w spotkaniu wzięło ponad czterdziestu maluchów z opiekunami. Dopisała nie tylko frekwencja, ale również pogoda, dzięki czemu uczestnicy wracali do domów w znakomitych nastrojach.

- Cieszymy się, że mimo iż było to już szóste spotkanie z "Młodym Widzewem", zainteresowanie projektem nie słabnie. Cały czas mamy wielu chętnych, spora część z nich regularnie do nas wraca, ale pojawiają się też zupełnie nowe twarze. Wszystkich łączy jedno - radosny uśmiech na zakończenie zajęć - przyznaje Marcin Płuska, pomysłodawca i koordynator projektu.

Projekt, który zainaugurowany został 23 marca, przewiduje jeszcze dwa spotkania tematyczne - w soboty 8 i 15 czerwca. Spotkanie z "Młodym Widzewem" trwa około 60 minut. Zbiórkę wyznaczono na godzinę 8:15, a początek treningu na 8:30. Zajęcia odbywają się na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.

GALERIA ZE SPOTKANIA Z "MŁODYM WIDZEWEM"


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela