Aktualności

Kolejne mecze kontrolne widzewskich młodzików

W miniony weekend Widzew z rocznika 2006 wygrał sparing z AKS-em SMS-em Łódź, a drużyna z rocznika 2007 zajęła czwarte miejsce w turnieju w Gdańsku.

W sobotę Widzew z rocznika 2006 rozegrał mecz sparingowy z AKS-em SMS-em Łódź. Został on podzielony na trzy części. W pierwszej i trzeciej tercji dominowali widzewiacy, w drugiej lepsi byli rywale. Ostatecznie jednak zespół trenera Przemysława Szulca wygrał 3:2.

Już w najbliższą sobotę Widzew z rocznika 2006 pojedzie na trójmecz do Torunia. Oprócz łodzian i miejscowej Elany, wystąpi w nim jeszcze najprawdopodobniej Górnik Konin. W dniach 14-17 marca zaplanowany jest natomiast udział widzewiaków w turnieju MOSP CUP Białystok z międzynarodową obsadą.

Widzew Łódź 2006 - AKS SMS Łódź 3:2

Bramki dla Widzewa: Janusz Styś - 2, Kacper Dębowski

Widzew: Kajetan Matłacki, Sebastian Stępniak, Michał Florczak, Kacper Ważny, Bartłomiej Chądzyński, Krystian Lachowski, Kacper Dębowski, Janusz Styś, Szymon Abroziak, Dawid Albin, Oskar Ławki, Jerzy Wiśniewski, Dawid Miksa, Karol Pędziejewski, Oliwier Olczyk, Michał Cieślak.

Widzew z rocznika 2007 w weekend brał udział w turnieju towarzyskim w Gdańsku. Podopieczni trenera Dariusza Nawrockiego w grupie wygrali cztery z pięciu spotkań i z pierwszego miejsca awansowali do półfinału. W nim ulegli w rzutach karnych Olimpii Elbląg, a następnie w meczu o trzecie miejsce przegrali 0:1 z Jaguarem Gdańsk.

Wyniki Widzewa w grupie

Widzew - Jaguar Gdańsk 1:0

Bramka: Szymon Brzeziński

Widzew - Elana Toruń 2:1

Bramki: Daniel Tutaj, Krzysztof Supera

Widzew - Bytovia Bytów 3:1

Bramki: samobójcza, Krzysztof Supera, Michał Jędraszczyk

Widzew - Juventus Academy Legnica 3:0

Bramki: Marcel Rosiak - 2, Kacper Sawko

Widzew - Gedania Gdańsk 1:2

Bramka: Szymon Brzeziński

Półfinał

Widzew - Olimpia Elbląg 0:0 (karne 2:3)

Mecz o 3. miejsce

Widzew - Jaguar Gdańsk 0:1

Widzew: Maks Smulik, Dawid Pietrzko, Maciej Sowiński, Filip Zarychta, Maciej Szpura, Daniel Tutaj, Marcel Bezat, Marcel Rosiak, Krzysztof Supera, Karol Kulik, Kacper Sawko, Michał Jędraszczyk, Patryk Szabela, Piotr Maj, Jakub Dryzner, Szymon Brzeziński.

  


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela