Aktualności

Kolejne kluby współpracujące Akademii Widzewa

KKS Koluszki oraz ChKS Łódź dołączyły do grona klubów współpracujących z Akademią Widzewa Łódź. To już siedemnasty i osiemnasty klub, który zdecydował się na taką formę współpracy z Widzewem.

KKS Koluszki to klub założony w roku 1925, mający bogatą historię drużyny seniorskiej, ale stale dbający o rozwój struktur młodzieżowych. W Koluszkach trenują ekipy od poziomu juniora młodszego aż po orlików zaliczanych do bloku E. Takie zróżnicownie wiekowe drużyn pozwoli na ścisłą współpracę KKS-u z Akademią Widzewa na wielu płaszczyznach.

Dwa lata "starsza" drużyna ChKS-u Łódź również od dawna stawia na młodzież. Przy ulicy Kosynierów Gdyńskich działa sprawna struktura, pozwalająca na rozwój młodych piłkarzy, a doskonałą okazją do intensyfikacji działań na tym polu będzie nawiązana współpraca z Akademią Widzewa.

Wraz z drużynami z Łodzi i Koluszek na współpracę z czterokrotnym mistrzem Polski zdecydowało się w sumie szesnaście klubów Jest wśród nich AP Sieradz, Champions Łowicz, GOKSiR Lipce Reymontowskie, GKS Siemkowice, Jutrzenka Drzewce, Jutrzenka Warta, Juventus Toruń, KAS BAF, Królewscy Złoczew, LKS Gałkówek, Mazovia Rawa Mazowiecka, Progres Zduńska Wola, Szczerbiec Wolbórz, Unia Solec Kujawski, Włókniarz Zelów i Włókniarz Zgierz.

Akademia Widzewa otwiera drzwi przed potencjalnymi partnerami. Fundamentem współpracy jest wzajemne zrozumienie swojej roli w procesie rozwoju zawodnika oraz stworzenie mu odpowiedniego środowiska do podnoszenia swojego poziomu. Wszystko po to, by pomóc młodemu piłkarzowi wspinać się po szczeblach drabiny do zawodowej kariery.

Współpraca obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy klubów partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także na korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:

a) Młodego Widzewa,

b) klubu współpracującego,

c) klubu partnerskiego,

d) ośrodka partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń.

Szczegółową ofertę klubów partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ].

Dane kontaktowe:

tel. 728-402-227

e-mail: akademia@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela