Aktualności

Kolejne kluby współpracują z Akademią Widzewa

Progres Zduńska Wola i Włókniarz Zgierz zostały klubami współpracującymi z Akademią Widzewa Łódź.

Grono klubów partnerskich Widzewa Łódź stale się powiększa. W ostatnich miesiącach informowaliśmy o nawiązaniu relacji z następującymi szkółkami i klubami: AP Sieradz, Champions Łowicz, GOKSiR Lipce Reymontowskie, Juventus Toruń, Królewscy Złoczew i Orły Zduńska Wola. Teraz do tego grona dołączyły kolejne podmioty - ze Zduńskiej Woli i Zgierza. Warto podkreślić, że Włókniarz Zgierz należał już w przeszłości do grona klubów partnerskich Widzewa Łódź, a w efekcie tej współpracy do struktur Akademii czterokrotnego mistrza Polski trafił zawodnik i dwóch trenerów.

Akademia Widzewa otwiera drzwi przed potencjalnymi partnerami. Fundamentem współpracy jest wzajemne zrozumienie swojej roli w procesie rozwoju zawodnika oraz stworzenie mu odpowiedniego środowiska do podnoszenia swojego poziomu. Wszystko po to, by pomóc młodemu piłkarzowi wspinać się po szczeblach drabiny do zawodowej kariery.

Współpraca obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy klubów partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także na korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:

a) Młodego Widzewa,
b) klubu współpracującego,
c) klubu partnerskiego,
d) ośrodka partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń. - Cieszymy się, że grono klubów współpracujących stale się powiększa, ponieważ rolą Widzewa jest tworzenie społeczności związanej z Klubem, nie tylko na poziomie kibicowskim, ale także sportowym. W najbliższym czasie zostanie zorganizowany turniej klubów współpracujących, a także warsztaty dla trenerów tych klubów, by jeszcze mocniej zacieśnić naszą współpracę - mówił Andrzej Kretek, koordynator klubów partnerskich.

Szczegółową ofertę klubów partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ].

Dane kontaktowe:

tel. 728-402-227

e-mail: akademia@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela