Aktualności

AS Pajęczno i MKS Zduńska Wola grają z Akademią Widzewa

Dwa kolejne podmioty dołączyły do grona klubów współpracujących z Akademią Widzewa Łódź. Aktualnie lista sportowych partnerów Akademii liczy już 24 kluby z trzech województw.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Zduńskiej Woli działa od 1946r w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Klub jest jednym z największych ośrodków szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży w regionie okręgu sieradzkiego. W zajęciach biorą udział dzieci już od szóstego roku życia, a ciągłość szkolenia zachowana jest obecnie do kategorii U14.  Drugi z nowych partnerów, który zdecydował się na współpracę z Akademią Widzewa to założone w 2019 roku AS Pajęczno. Akademia ta szkoli młodzież w rocznikach od 2010 do 2017, a najlepsi zawodnicy występują w rozgrywkach organizowanych przez związek wojewódzki.

Widzew Łódź umożliwia lokalnym zespołom współpracę oraz gwarantuje możliwość lepszego rozwoju młodych zawodników. Status klubu współpracującego Akademii Widzewa to pomoc w szkoleniu zawodników oraz staże i webinary dla trenerów, które mają na celu wspierać rozwój myśli szkoleniowej i podnosić kwalifikacje szkoleniowców.

Współpraca obejmuje także aspekty organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:

a) Młodego Widzewa,

b) klubu współpracującego,

c) klubu partnerskiego,

d) ośrodka partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń.

Szczegółową ofertę klubów partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ].

Dane kontaktowe:

tel. 728-402-227

e-mail: akademia@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

17.05.2022 - Widzew On Tour - Piłkarze Widzewa w Twojej szkole!

17.05.2022 - Widzew On Tour - Piłkarze Widzewa w Twojej szkole!

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela