Aktualności

Jak co czwartek... kolejna szkoła zwiedza Serce Łodzi

W czwartek, już tradycyjnie, stadion przy al. Piłsudskiego 138 został otwarty dla dzieciaków z lokalnych szkół. Tym razem Serce Łodzi odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 56. Wspaniała pogoda umiliła wycieczkę młodym sympatykom Widzewa, dla których została przygotowana dodatkowa, nieprzewidziana w programie, atrakcja.

Pierwszym miejscem, do którego zawitali uczniowie, była szatnia gości. Wcielający się w rolę przewodnika Marcin Tarociński opowiadał dzieciakom o stadionie, kiedy nagle drzwi do szatni się otworzyły, a do środka weszło trzech zawodników pierwszego zespołu: Karol Danielak, Patryk Stępiński i kapitan Daniel Tanżyna.

Dzieci przywitały piłkarzy brawami, a po chwili onieśmielenia wywiązała się miła rozmowa na temat początków przygody z futbolem i emocji związanych z najbliższym meczem. Następnie cała grupa razem z zawodnikami wyszła na płytę boiska, aby zrobić sobie pamiątkowe wspólne zdjęcie.

Piłkarze wrócili na trening, a uczniowie do dalszej części wycieczki, podczas której mieli możliwość usiąść na ławce rezerwowych gospodarzy oraz zapoznać się z pracą dziennikarza sportowego zwiedzając trybunę prasową. Na koniec grupa zawitała do oficjalnego sklepu Widzewa, aby zaopatrzyć się w kibicowskie gadżety.

Jeden z młodych fanów łódzkiej drużyny przygotował upominki dla zawodników pierwszej drużyny, ale z wrażenia zapomniał wręczyć je osobiście. Bardzo dziękujemy za prezenty, które oczywiście przekazaliśmy naszym piłkarzom.

Jeśli Twoja szkoła również chciałaby wybrać się do Serca Łodzi na lekcję widzewskiej historii, zapraszamy do kontaktu: marcin.tarocinski@widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela