Aktualności

Juventus Toruń klubem partnerskim Akademii Widzewa Łódź

Certyfikowana szkółka piłkarska z Torunia podpisała w środę umowę o współpracy z Akademią Widzewa Łódź

Juventus Toruń posiada certyfikację na poziomie złotej gwiazdki PZPN-u i może pochwalić się drużynami występującyjącymi w najwyższych ligach wojewódzkich do kategorii U-15 włącznie. Na mocy współpracy, Akademia Widzewa będzie miała możliwość pozyskiwać zdolnych piłkarzy Juventusu. Ponadto współpraca będzie obejmować monitorowanie zawodników z innych klubów w województwie kujawsko-pomorskim, a także zapraszanie ich na treningi widzewskiej Akademii.

Trenerzy Juventusu Toruń zyskają możliwość udziału w warsztatach i szkoleniach, które umożliwią im zapoznanie się z wizją szkolenia Akademii Widzewa, a dodatkowo przedstawiciele łódzkiego klubu będą organizować w "Grodzie Kopernika" otwarte treningi. - Cieszę się, że program klubów partnerskich zaczyna wykraczać poza województwo łódzkie, w szczególności, że udało nam się związać z silnym ośrodkiem szkolenia w województwie kujawsko - pomorskim. Mam nadzieję, że kluby uczestniczące w naszym programie nie tylko będą widzieć możliwość dalszej ścieżki rozwoju dla swoich zawodników, ale również znajdą wartość szkoleniową, którą będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy - powiedział Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie klubami współpracującymi z Akademią Widzewa zaostały GOKSiR Lipce Reymontowski i Akademia Piłkarska Champions Łowicz. Status klubu partnerskiego, podobnie jak Juventus Toruń, posiada klub Orły Zduńska Wola.

Wojciech Pawłowski: Budujemy projekt w perspektywie długoterminowej [KLIKNIJ]

Współpraca pomiędzy Akademią Widzewa a klubami partnerskimi obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy Klubów Partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy Klubów Partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:
a) Młodego Widzewa,
b) Klubu Współpracującego,
c) Klubu Partnerskiego,
d) Ośrodka Partnerskiego.

Wszystkie kluby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Akademią Widzewa w ramach programu Klubów Partnerskich zachęcamy do zapoznania z załączoną prezentacją multimedialną. [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Dane kontaktowe:

Wojciech Pawłowski - koordynator ds. Programów Partnerskich
tel. 728-402-227
e-mail: wojciech.pawlowski@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela