Aktualności

Jubileuszowy program meczowy - do kupienia i pobrania!

Przy okazji obchodów 25-lecia awansu Widzewa Łódź do Ligi Mistrzów przygotowany został specjalny jubileuszowy program meczowy. Jest on już do nabycia w oficjalnym sklepie Klubu w cenie 10 zł, a także do darmowego pobrania w formie PDF.

W piątek 24 września, przy okazji meczu ze Skrą Częstochowa, na stadionie przy al. Piłsudskiego pojawią się piłkarze, sztab szkoleniowy, działacze i pracownicy Widzewa z sezonu 1996/1997, kiedy łódzki zespół awansował do elitarnej Ligi Mistrzów. Czeka ich m.in. zwiedzanie Muzeum Widzewa, odsłonięcie pamiątkowej tablicy na budynku klubowym oraz wspólna kolacja.

Przy okazji tego jubileuszu fani Widzewa Łódź nabyć mogą specjalny szalik oraz historyczny program meczowy. Na 20 stronach wyjątkowego wydawnictwa znaleźć można przypomnienie występów Widzewa w Lidze Mistrzów - kulisy organizacyjne spotkań odbywających się przy al. Piłsudskiego, przypomnienie wszystkich meczów eliminacyjnych i grupowych, wywiad z Ryszardem Czerwcem oraz spojrzenie na Ligę Mistrzów z perspektywy kibicowskich wyjazdów. Wszystko to okraszone zostało zdjęciami zawodników, działaczy i piłkarskich pamiątek z tego okresu.

Program meczowy - w limitowanym nakładzie 500 egzemplarzy - jest już do nabycia w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź w cenie 10 zł. Wszyscy kibice mogą również pobrać go bezpłatnie w formacie PDF [KLIKNIJ I POBIERZ JUBILEUSZOWY PROGRAM MECZOWY].

Sponsorem programu meczowego jest Oltom - nowoczesna drukarnia z Łodzi, wykonująca małe, średnie i duże nakłady, opakowania kartonowe z dowolną kombinacją uszlachetnień, druki reklamowe, korporacyjne, druki personalizowane, druki cyfrowe, offset UV, druk bielą, tłoczenia, oprawę prac z zastosowaniem wielu ciekawych rozwiązań technologicznych [SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY OLTOM].

Zachęcamy do zakupu i lektury!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela