Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z Podbeskidziem

W niedzielę o 12:40 piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 34. kolejki Fortuna 1 Ligi sezonu 2021/2022. Przypominamy najważniejsze informacje organizacyjne.

W związku ze zniesieniem wszelkich ograniczeń pandemicznych związanych z udziałem w imprezach masowych - w tym w meczach piłki nożnej - do wejścia na stadion nie są już potrzebne zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19. Kibic musi mieć przy sobie jedynie karnet lub bilet oraz dowód osobisty.

Sprzedaż biletów jest prowadzona za pośrednictwem strony https://widzew.com/web/bilety/Bilet najlepiej przygotować w wersji papierowej (samodzielny wydruk) lub opcjonalnie elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). Dalej zachęcamy kibiców pewnych swojej nieobecności na meczu do zwolnienia swojego miejsca, które trafi do otwartej puli sprzedaży. Zwolnić miejsce można za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej Widzewa Łódź lub na stronie https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc.

Kasy, sklep, Muzeum Widzewa, catering

W dniu meczu (niedziela 22 maja) kasa nr 1 będzie WYŁĄCZNIE punktem zakupu biletów i będzie czynna od godziny 9:00. Punkt Obsługi Kibica w dniu meczu zlokalizowany będzie w kasie nr 2 i również czynny będzie od 9:00 rano. W tym miejscu załatwimy wszelkie problemy związane z wejściem na stadion i uzyskamy niezbędne odpowiedzi na pytania dotyczące dnia meczowego.

Oficjalny sklep Widzewa Łódź będzie czynny od 9:00. Przed meczem zakupy będzie można również zrobić w dodatkowym namiocie handlowym (od 10:00) oraz na stoisku na trybunie C (od 11:00).

Muzeum Widzewa w niedzielę będzie czynne od 10:00. Bilety do Muzeum Widzewa dostępne są w stacjonarnej siedzibie oficjalnego sklepu Widzewa Łódź.

Przed meczem przy stadionie działać będzie strefa gastronomiczna oraz food trucki. W trakcie spotkania na trybunach dostępny będzie także catering mobilny.

Jak dostać się na stadion?

Przypominamy, że na stadion można w wygodny sposób dotrzeć pojazdami MPK - tramwajami linii 8A i 8B, 9, 10A i 10B, a także autobusami linii 54, 64, 75, 80 oraz 96. Na stacji PKP Łódź Niciarniana regularnie zatrzymują się pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej m.in. z Sieradza, Kutna, Łowicza, ze Skierniewic i z Tomaszowa.

Dla kibiców udostępnione zostaną wszystkie wejścia na trybuny B, C i D, przy czym posiadając bilet na daną trybunę, dostać będzie się można na nią każdym prowadzącym na nią wejściem (tzn. kibic posiadający przykładowo bilet na trybunę C wejdzie na nią każdym wejściem od nr 10 do 13 włącznie - zgodnie z załączoną mapą). Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 11:00.

Kibice z lóż biznesowych, a także fani posiadający wejściówki typu VIP i SUPER VIP, na stadion wejdą wejściem nr 4. UWAGA! Z użytkowania pieszego wyłączony zostaje obszar pomiędzy wejściami nr 2 a 6 - kibice chcący skorzystać z wejścia nr 4 będą mogli dostać się do niego tylko poprzez oznaczone wejścia między barierkami.

Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7 i tylko nimi opuścić mogą stadion (kontakt do DSLO, czyli klubowego asystenta ds. osób niepełnosprawnych - 602 284 253). Tymi samymi wejściami (1, 7) wejdą na obiekt fani posiadający bilety na sektory od A1 do A5 (wejście nr 1) i od A8 do A12 (wejście nr 7), przy czym dla fanów z sektorów A5 i A8 przygotowane zostały dedykowane kołowrotki.

Osoby niepełnosprawne oraz kobiety w zaawansowanej ciąży na stadion wchodzą bez kolejki.

Informacje dla dziennikarzy

Przedstawiciele mediów akredytacje prasowe odebrać będą mogli w wejściu nr 6 od godziny 11:30 do 13:00. Dziennikarze z akredytacjami typu "PRESS/RADIO/TV non rights" będą mogli skorzystać z trybuny prasowej zlokalizowanej na trzecim piętrze trybuny A (z wykorzystaniem miejsc w drugim rzędzie dla osób, które nie potrzebują w czasie meczu pulpitów).

Fotoreporterzy (odbiór akredytacji oraz obowiązkowych kamizelek FOTO jak wyżej - w wejściu nr 6) korzystać będą mogli jedynie z miejsc za ledami reklamowymi od strony trybuny C, na wysokości trybun D1, D2 i D3 oraz B4, B5 oraz B6. Dla fotoreporterów przygotowane zostanie pomocnicze pomieszczenie pracy mediów na parterze stadionu, w pobliżu wejścia nr 6. W związku ze zmianami przepisów, fotoreporterzy otrzymują dostęp do strefy przed ławkami rezerwowych, niezbędny do wykonania zdjęć przed rozpoczęciem spotkania. Po wykonaniu fotografii fotoreporterzy udają się do wyznaczonych stref za bandami LED.

Około 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej na parterze (przy wejściu nr 6) odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów obu zespołów.

Zasady bezpieczeństwa

Należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych.

Na stadion nie można wnosić żadnych pakunków (torby, plecaki) ani większych przedmiotów (np. parasoli).

Informujemy, że obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na płytę boiska i do jej najbliższego otoczenia, w tym wyjścia z tunelu i strefy szatni.

DO ZOBACZENIA W SERCU ŁODZI!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela