Aktualności

Inauguracja programu "Młody Widzew"

W sobotę 23 marca odbyły się pierwsze spotkanie z cyklu zajęć sportowych dla najmłodszych.

W spotkaniu, mimo wczesnej pory rozpoczęcia, udział wzięło około czterdzieścioro dzieci i drugie tyle opiekunów, którzy również uczestniczyli w zajęciach. - Cieszę się, że frekwencja dopisała. To był bardzo udany trening, jestem pewien, że wszyscy byli po nim zadowoleni - podsumował inauguracyjne spotkanie w ramach programu Jakub Kaczorowski. Prezes Widzewa razem z synem również brał w nim aktywnie udział.

Wszystkich uczestników podzieliliśmy na trzy grupy i przeprowadziliśmy dla nich, może nie typowy trening, a zajęcia, które określiliśmy mianem opowieści ruchowej, tym razem o widzewskich smerfach. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, zwłaszcza w polowanie na Gargamela - zdradził Marcin Płuska, inicjator projektu.

Kolejne zajęcia odbywać się będą na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego w soboty: 6, 13 i 27 kwietnia, 11 i 25 maja oraz 8 i 15 czerwca. Trwać będą 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningów na 8:30. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela