Aktualności

Grzegorz Brochocki oficjalnie wzmacnia rezerwy Widzewa

20-letni napastnik podpisał kontrakt z Widzewem Łódź, na mocy którego w sezonie 2020/21 będzie występował w zespole rezerw.

Grzegorz Brochocki jest wychowankiem klubu z al. Piłsudskiego 138. Na początku 2017 roku jako siedemnastolatek rozpoczął treningi z pierwszą drużyną czerwono-biało-czerwonych, która występowała na poziomie III ligi. Licznik występów ligowych piłkarza w barwach Widzewa zatrzymał się na trzech spotkaniach.

W kolejnych latach napastnik był wypożyczony do Neru Poddębice, a następnie do KS-u Kutno. Po zakończeniu okresu wypożyczenia po sezonie 2018/19,  zawodnik reprezentował przez rok Wartę Sieradz, by przed startem bieżących rozgrywek powrócić do swojego macierzystego klubu. Brochocki podpisał z Widzewem roczną umowę z możliwością dalszego jej przedłużenia.

- Grzegorz to wychowanek Widzewa, który pomimo młodego wieku posiada duże doświadczenie w grze w seniorskim futbolu w niższych ligach. Wierzymy, że w związku z tym będzie liderem drużyny rezerw i wesprze nie tylko sportowo, ale również mentalnie młodszych kolegów w walce o ligowe zwycięstwa - przyznał dyrektor Akademii Widzewa Maciej Szymański.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela