Aktualności

Grudniowe warsztaty dla trenerów Akademii

Grudzień w Akademii Widzewa upłynął m.in. pod znakiem szkoleń. Kilka dni temu trenerzy Akademii, zespołów Młodego Widzewa oraz klubów partnerskich mogli wziąć udział w konferencji szkoleniowej on-line.

Grudniowe warsztaty miały charakter konferencji on-line - była ona przeznaczona dla wszystkich trenerów współpracujących z Widzewem, w tym Młodego Widzewa oraz klubów partnerskich.

W trakcie konferencji odbyły się trzy 30-minutowe wykłady. - Norbert Smorawski, koordynator działu analiz, przedstawił, jak wygląda praca działu analiz oraz analiza drużynowa w Akademii. Koordynator skautingu Michał Opiłka opowiedział o identyfikacji talentu oraz budowie działu skautingu na podstawie swoich doświadczeń w klubach angielskich. Z kolei koordynator ds. metodologii szkolenia Tomas Pereira omawiał scenariusze zachowań trenera w trakcie przerwy i tego, jak trener może wpłynąć na zawodników - mówi Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Po każdym wystąpieniu uczestnicy konferencji mieli możliwość zadawania prelegentom pytań dotyczących przedstawianego tematu.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze wydarzenie szkoleniowe, które w ostatnich tygodniach zostało zorganizowane przez Akademię Widzewa. W połowie grudnia odbył się bowiem transmitowany na żywo przez WidzewTV webinar z udziałem Tomasa Pereiry. Opowiadał on m.in. o założeniach, jakie są obecnie wprowadzane w Akademii i celach, jakie mają dzięki temu zostać osiągnięte.

Cały webinar można obejrzeć poniżej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela