Aktualności

GOKSiR Lipce Reymontowskie Klubem Współpracującym z Akademią Widzewa

Kolejny klub podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z Akademią Widzewa. W piątek 21 maja umowę z Widzewem Łódź podpisała certyfikowana szkółka piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie.

Szkółka z powiatu skierniewickiego brała już udział w imprezach organizowanych przez Widzew Łódź. Drużyny z roczników 2013 i 2014 gościły na turnieju Młodego Widzewa, w trakcie którego zbierano środki dla chorego Brunona. Zdolni zawodnicy GOKSiR-u  regularnie trenują i grają w reprezentacjach Młodego Widzewa, a w ostatnim czasie wzięli udział w turniej Bellsport CUP w Zakopanem. - Jest to dla nas duże wyróżnienie, że możemy współpracować z tak dużym klubem, szczególnie że działamy na terenie małej miejscowości. Porozumienie jest dwustronne i zakłada, że nasi najzdolniejsi zawodnicy w pierwszej kolejności będą trafiać do drużyn Akademii Widzewa. Z kolei Widzew daje nam możliwość szkolenia trenerów i udział w różnych eventach organizowanych przez Klub i Akademię Widzewa  -  powiedział Sławomir Supera, prezes zarządu GOKSiR Lipce Reymontowskie.

Przypomnijmy, że współpraca pomiędzy Akademią Widzewa a Klubami Partnerskimi obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy Klubów Partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy Klubów Partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:
a) Młodego Widzewa,
b) Klubu Współpracującego,
c) Klubu Partnerskiego,
d) Ośrodka Partnerskiego.

Wszystkie kluby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Akademią Widzewa w ramach programu Klubów Partnerskich zachęcamy do zapoznania z załączoną prezentacją multimedialną. [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Dane kontaktowe:

Wojciech Pawłowski - koordynator ds. Programów Partnerskich
tel. 728-402-227
e-mail: wojciech.pawlowski@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela