Aktualności

FlexiPower Group nowym Przyjacielem Akademii Widzewa

FlexiPower Group - firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych, montażach i serwisach pomp ciepła oraz budowie stacji ładujących, rozszerzyła współpracę z Klubem z al. Piłsudskiego 138 i uzyskała tytuł Przyjaciela Akademii Widzewa.

Nowy partner Akademii Widzewa należy do Widzewskiego Klubu Biznesu i nieprzerwanie od 2007 roku realizuje usługi związane z pozyskiwaniem energii ze słońca. Prowadzi kompleksowe wdrożenia dla domów, firm, gospodarstw rolnych gmin, a współpracuje z największymi dostawcami i producentami paneli fotowoltaicznych (JinkoSolar, Sunergy, MÜNCHEN, REC, LG, Bruk-Bet Solar, LONGI Solar, Q-CELLS, Boviet, Astroenergy), inwerterów (SOLAX Power, SolarEdge, Fronius) oraz pomp ciepła (Ariston, OEM Energy, Mitsubishi Electric).

FlexiPower Group zawsze patrzy w przyszłość i szuka rozwiązań ponadczasowych, dlatego stale wzbogaca swoją ofertę i rozbudowujemy usługi zgodne z rozwojem technologicznym w naszej branży. Obecnie jako firma stawia na montaż fotowoltaiki, pomp ciepła uzupełniając to magazynami energii.

- Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dokonać starannego doboru producentów, z którymi nawiązujemy współpracę. Dzięki temu oferujemy naszym klientom produkty o doskonałym stosunku jakości do ceny. Instalacja fotowoltaiczna to w dłuższej perspektywie czasowej ogromna oszczędność, my jednak wychodzimy z założenia, że nie trzeba namawiać klienta do najdroższych możliwych rozwiązań na rynku, aby być w stanie zaoferować mu produkty bezawaryjne i efektywne - mówi Michał Post - prezes zarządu FlexiPower Group.

- Jak wielokrotnie podkreślamy, Akademia Widzewa to jeden z filarów funkcjonowania klubu. Dlatego równolegle dynamicznie budujemy wokół niej sieć partnerów biznesowych. Mamy nadzieję, że współpraca z FlexiPower Group pomoże tworzyć naszym młodym zawodnikom jak najlepsze środowisko do dalszego rozwoju - powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela