Aktualności

Emocjonujący weekend z WidzewTV. Zaczynamy w sobotę o 12:30!

Klubowa telewizja w dniach 7-8 marca przeprowadzi aż trzy transmisje meczów widzewskich drużyny. Dwa z nich pokażą w akcji utalentowaną czerwono-biało-czerwoną młodzież.

W sobotę 7 marca o 12:30 na boisku w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego w Łodzi Widzew U19 zmierzy się z Olimpią Zambrów w meczu inaugurującym występy łodzian w Lidze Makroregionalnej w tej kategorii wiekowej. Spotkanie podopiecznych Jakuba Grzeszczakowskiego obejrzeć można z trybun boiska hybrydowego w Parku 3 Maja, ale też za pośrednictwem WidzewTV, która przeprowadzi bezpłatną transmisję na żywo, dostępną pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=1Y68UmiiphI

.

O 15:00 w Centralnej Lidze Juniorów zadebiutują z kolei widzewiacy z U15. Zespół, który zimą objął trener Piotr Kupka, mierzyć będzie się również na własnym terenie, w Łodzi, z rówieśnikami z Jagiellonii Białystok. Również w tym przypadku śledzić boiskowe wydarzenia będzie można na dwa sposoby - z trybun oraz za pomocą darmowej transmisji klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=GujHX_kLYKA

Oba mecze przedstawicieli Akademii Widzewa relacjonować będzie Arkadiusz Stolarek, który dzień później, tym razem już wspólnie z Dariuszem Postolskim, skomentuje mecz pierwszej drużyny Widzewa z Górnikiem Łęczna. Dostęp do starcia dwóch najwyżej sklasyfikowanych zespołów drugiej ligi uzyskać można na stronie:

https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.

Osoby, które nie będą mogły oglądać tego arcyważnego spotkania, mają możliwość słuchać na żywo samego komentarza przez specjalny odtwarzacz umieszczony na głównym pasku oficjalnej strony klubowej - widzew.com.

Bądźcie w ten weekend z nami! Wyjątkowe czerwono-biało-czerwone emocje gwarantowane!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela