Aktualności

Dziewiąte zwycięstwo rezerw Widzewa

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego pewnie pokonał na wyjeździe PTC Pabianice 5:0 i umocnił się na prowadzeniu tabeli łódzkiej klasy okręgowej.

Mecz pierwszej z ostatnią drużyną w tabeli rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami, od ataków gości, którzy już w piątej minucie wyszli na prowadzenie. Wówczas dogranie Łukasza Zejdlera na gola zamienił kapitan zespołu - Marcel Sieroń. Kwadrans później było już 2:0 po tym, jak podanie Filipa Mihaljevica wykorzystał Kamil Piskorski. Kolejne gole padały po przerwie, a ich autorami byli: Kamil Drążczyk, ponownie Piskorski i Maciej Malinowski, który wynik spotkania z PTC na 5:0 ustalił w 85. minucie.

Cały mecz w sobotę w Pabianicach rozegrał Jakub Mikołajczak, który wrócił już do pełni zdrowia po zabiegu, który przeszedł na początku września. Jego drużyna odniosła już dziewiąte zwycięstwo w sezonie i jako jedyna w stawce ma na koncie komplet punktów. O dwa oczka Widzew II wyprzedza Stal Głowno, a już o siedem trzeciego w tabeli Zawiszę Rzgów. Kolejny mecz ligowy łodzianie rozegrają w niedzielę 13 października - tym razem u siebie z Włókniarzem Pabianice.

PTC Pabianice - Widzew II Łódź 0:5 (0:2)

Bramki: Marcel Sieroń (5’), Kamil Piskorski - 2 (20’, 60’), Kamil Drążczyk (48’), Maciej Malinowski (85’).

Skład Widzewa II Łódź: Jakub Mikołajczak - Dorian Dytry, Kamil Piskorski, Konrad Cieślak (85’ Adrian Wędzonka), Filip Becht *5’ Damian Pokorski), Marcel Sieroń (60’ Marcel Sieroń), Łukasz Zejdler, Dawid Telestak (53’ Andrzej Rybski), Jakub Mamełka, Kamil Drążczyk (78’ Jakub Szlaski), Filip Mihaljević (82’ Wiktor Dunajski).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. I)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. I)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela