Aktualności

Dzień Akademii dla klubów partnerskich

Już jutro (poniedziałek 8 kwietnia) w parku trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22 odbędzie się Dzień Akademii Widzewa dla klubów partnerskich.

Dwa tygodnie temu, w ramach Dnia Akademii, w konkurencjach przygotowanych przez instruktorów parku JumpWorld Łódź wzięło udział 150 zawodników Akademii Widzewa. Była to dla nich doskonała okazja do integracji, lepszego poznania się oraz wykazania się sprytem i pomysłowością.

W poniedziałek 8 kwietnia również w parku JumpWorld Łódź odbędzie się Dzień Akademii dla klubów partnerskich. Widzew współpracuje obecnie z ośmioma klubami: KS-em Kutno, Mazovią Rawa Mazowiecka, Startem Brzeziny, TMRF Widzew, Włókniarzem Zgierz, ZKP Asy Zakopane, Stowarzyszeniem Akademia Futbolu Widzew Łódź oraz Włókniarzem Zelów. Tym razem w atrakcjach przygotowanych w parku trampolinowym będzie mogła wziąć udział trenująca w nich na co dzień młodzież.

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia partnera - parku trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22. To 2000 metrów kwadratowych atrakcji z jedenastoma strefami, m.in. poduchą powietrzną, boiskiem do gier zespołowych, areną główną, strefą gladiatorów oraz torem ninja. Obiekt jest czynny codziennie od 10:00 do 21:00 i dostępny dla osób powyżej 3. roku życia.

JumpWorld Łódź dysponuje własnym zapleczem socjalnym, łazienkami z prysznicami oraz kawiarenką z Wi-Fi. W parku trampolinowym można zorganizować wycieczkę szkolną, lekcję W-F, urodziny, zajęcia indywidualne oraz grupowe, a także eventy prywatne i firmowe. Szczegółową ofertę znaleźć można na stronie -> https://www.jumpworld.pl/lodz.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela