Aktualności

Dzień Akademii dla klubów partnerskich

Już jutro (poniedziałek 8 kwietnia) w parku trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22 odbędzie się Dzień Akademii Widzewa dla klubów partnerskich.

Dwa tygodnie temu, w ramach Dnia Akademii, w konkurencjach przygotowanych przez instruktorów parku JumpWorld Łódź wzięło udział 150 zawodników Akademii Widzewa. Była to dla nich doskonała okazja do integracji, lepszego poznania się oraz wykazania się sprytem i pomysłowością.

W poniedziałek 8 kwietnia również w parku JumpWorld Łódź odbędzie się Dzień Akademii dla klubów partnerskich. Widzew współpracuje obecnie z ośmioma klubami: KS-em Kutno, Mazovią Rawa Mazowiecka, Startem Brzeziny, TMRF Widzew, Włókniarzem Zgierz, ZKP Asy Zakopane, Stowarzyszeniem Akademia Futbolu Widzew Łódź oraz Włókniarzem Zelów. Tym razem w atrakcjach przygotowanych w parku trampolinowym będzie mogła wziąć udział trenująca w nich na co dzień młodzież.

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia partnera - parku trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22. To 2000 metrów kwadratowych atrakcji z jedenastoma strefami, m.in. poduchą powietrzną, boiskiem do gier zespołowych, areną główną, strefą gladiatorów oraz torem ninja. Obiekt jest czynny codziennie od 10:00 do 21:00 i dostępny dla osób powyżej 3. roku życia.

JumpWorld Łódź dysponuje własnym zapleczem socjalnym, łazienkami z prysznicami oraz kawiarenką z Wi-Fi. W parku trampolinowym można zorganizować wycieczkę szkolną, lekcję W-F, urodziny, zajęcia indywidualne oraz grupowe, a także eventy prywatne i firmowe. Szczegółową ofertę znaleźć można na stronie -> https://www.jumpworld.pl/lodz.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela