Aktualności

Dzieciaki dumą Widzewa!

3250 dzieci pojawiło się na trybunach Serca Łodzi przy okazji meczu 10. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym czerwono-biało-czerwoni pokonali 4:0 Skrę Częstochowa.

To było prawdziwe święto na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 - zarówno sportowe, bo Widzew pokonał 4:0 Skrę Częstochowa, jubileuszowe, bo przed meczem ugoszczono i uhonorowano piłkarzy, sztab, działaczy i pracowników drużyny, która 25 lat temu awansowała do Ligi Mistrzów, ale również kibicowskie, bo na trybunach Serca Łodzi pojawiło się 16 571 osób, w tym... aż 3250 dzieci!

Najmłodsi kibice, którzy zasiedli na trybunie B, mieli okazję na żywo zobaczyć spotkanie Fortuna 1 Ligi dzięki inicjatywie widzewskich fanklubów. Na trybunach pojawiły się więc grupy zorganizowane przez 26 fanklubów, 6 grup Młodego Widzewa, a także grupy zaproszone przez Klub, MAKiS oraz jedna grupa zaproszona przez OSK "Tylko Widzew".

Zdecydowana większość z nich zjawiła się w Sercu Łodzi w widzewskich koszulkach, z szalikami i flagami, dzięki czemu sektor B był czerwono-biało-czerwony po same brzegi! Dzieci głośno kibicowały przez całe spotkanie, co nie umknęło niczyjej uwadze. Spod trybuny D kilkukrotnie w ciągu meczu rozlegał się okrzyk "Dzieciaki dumą Widzewa!", a po meczu pod "Niciarkę" podeszli zawodnicy, sztab i zarząd Widzewa, by podziękować młodym fanom za żywiołowy doping. Również wtedy nie zabrakło wspólnego śpiewania.

W imieniu całego Klubu dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję. Jesteśmy pewni, że była to doskonała okazja do wpajania szacunku do historii i pasji kibicowania dla najmłodszych fanów z całej Polski!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela