Aktualności

Dyrektor sportowy Widzewa Łódź z wizytą w Leeds United

Łukasz Stupka - dyrektor sportowy Widzewa Łódź - przebywa z wizytą w angielskim klubie Leeds United, gdzie obserwuje organizację działu skautingu i działu sportowego Leeds.

Łukasz Stupka udał się do Anglii na zaproszenie Victora Orty, dyrektora sportowego Leeds United, z którym poznał się w czasie pracy w skautingu międzynarodowym. Jest to pierwsza z planowanych wizyt przedstawicieli działu sportu i skautingu Widzewa Łódź w zagranicznych klubach.

Dyrektor sportowy Widzewa podczas pobytu w Leeds będzie obserwował organizację tamtejszego działu sportu i skautingu, uczestniczył w ich pracy, a także obejrzy mecz z zespołem West Ham United.

- Dyrektor sportowy Leeds Victor Orta zaprosił mnie na wizytę po zapoznaniu się z dobrą pracą, którą wykonujemy w Widzewie. Dla mnie to ogromne wyróżnienie, że mogę przyglądać się pracy jednego z dużych europejskich klubów, wymienić się doświadczeniami i obserwować jego metody, co ma przynieść przede wszystkim korzyści dla Widzewa. Budowanie międzynarodowych relacji jest niezwykle istotne dla rozwoju zarówno działu sportu, jak i całego klubu - mówi Łukasz Stupka, dyrektor sportowy Widzewa Łódź.

Na zdjęciu od lewej: Gabriel Ruiz - dyrektor europejskiego skautingu Leeds, Łukasz Stupka, Victor Orta - dyrektor sportowy Leeds, Alberto Cordero - główny skaut Leeds.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela