Aktualności

Duże zainteresowanie Spotkaniami Trenerskimi #NaWidzewie

Wystarczyło kilka godzin, by zarezerwowane zostały wszystkie miejsca na pierwsze spotkanie w ramach nowej inicjatywy Akademii Widzewa.

Program Spotkania Trenerskie #NaWidzewie ma być platformą umożliwiającą trenerom piłki nożnej z okręgu łódzkiego wymianę doświadczeń i podnoszenie umiejętności za pomocą spotkań i rozmów na tematy związane ze szkoleniem piłkarskim. Akademia Widzewa, zgodnie z zapowiedziami, stawia bowiem nie tylko na zwiększenie aktywności fizycznej wśród najmłodszych i wyławianie talentów, ale też na rozwój kadry szkoleniowej, która ma wychowywać kolejne pokolenia piłkarzy.

Pierwsza odsłona Spotkań Trenerskich #NaWidzewie odbędzie się już 27 października. Zainteresowanie uczestnictwem w niej okazało się na tyle duże, że kilkadziesiąt dostępnych miejsc zarezerwowanych zostało w zaledwie kilka godzin od opublikowania informacji na ten temat w mediach społecznościowych klubu. - Cieszymy się, że znalazło się aż tylu chętnych z regionu. To dobrze rokuje na przyszłość i daje nam dodatkową motywację do działania. Dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie - przyznaje Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela