Aktualności

Debiut Widzewa w CLJ na antenie WidzewTV

Piłkarze Akademii Widzewa z drużyny U15 w sobotę zadebiutują w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Rywalami widzewiaków będą młodzi zawodnicy Jagiellonii Białystok.
Drużyna prowadzona obecnie przez Piotra Kupkę, a wcześniej przez Norberta Smorawskiego, wywalczyła awans do Centralnej Ligi Juniorów po barażu z zespołem MOSP Białystok. Łodzianie przypieczetowali promocję, wygrywając oba mecze - 5:0 i 2:1.

Po okresie przygotowań i serii sparingów z wymagającymi przeciwnikami z całej Polski, przyszedł czas na inaugurację rozgrywek. Widzewiacy swoje premierowe spotkanie rozpoczną w sobotę o godz. 15:00. Zachęcamy do wsparcia i dopingowania na żywo młodych zawodników.

Starcie, które zostanie rozegrane na hybrydowym boisku w ośrodku przy ulicy Małachowskiego, będzie można bezpłatnie obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego kanału klubowej telewizji WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ). Za komentarz będzie odpowiadał niezawodny Arkadiusz Stolarek.

Nam nie zostaje nic innego, jak mocno trzymać kciuki za debiutantów w Centralnej Lidze Juniorów i ponownie zachęcić do śledzenia przebiegu starcia z perspektywy trybuny w Parku 3 Maja lub na antenie widzewskiej telewizji.

***

Wcześniej, bo już od 12:30, WidzewTV pokaże również na żywo w paśmie otwartym mecz drużyny U19 Widzewa w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej. Rywalem łodzian w tej kategorii wiekowej będzie Olimpia Zambrów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela