Aktualności

Dawid Owczarek na dłużej z Widzewem Łódź

Urodzony w 2004 roku obrońca związał się z Klubem nową umową do końca przyszłego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Dawid Owczarek to jeden etatowych młodzieżowców w drużynie Janusza Niedźwiedzia. Operujący zwykle na boku obrony piłkarz ma już za sobą debiut w pierwszej drużynie czterokrotnego mistrza Polski - w ubiegłym sezonie, jeszcze pod wodzą Marcina Broniszewskiego, Owczarek zagrał kilka minut w spotkaniach z Koroną Kielce i Odrą Opole.

W tym sezonie wychowanek Akademii Widzewa czeka jeszcze na swoją szansę w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, choć niezmiennie jest członkiem szerokiego składu pierwszej drużyny, z którą wrócił niedawno z zimowego obozu w tureckiej Alanyi. Obrońca występuje jednak regularnie w drużynie rezerw, gdzie pod wodzą Patryka Czubaka rywalizuje na poziomie IV ligi łódzkiej.

Owczarek związał się z Widzewem umową, która jest swoistym przedłużeniem kończącego się wraz z końcem trwającego sezonu 2021/2022 kontraktu. Wraz z początkiem lipca, w życie wejdzie roczna umowa z opcją przedłużenia o kolejny rok.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Prezentacja Autokaru 28.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela