Aktualności

CH POLROS sponsorem meczu Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Centrum Handlowe POLROS w Rzgowie zostało oficjalnym Sponsorem Meczu Widzewa Łódź.

Logo firmy POLROS pojawi się na bandach LED oraz na infografikach i oficjalnych materiałach w trakcie spotkania z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, a także na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Widzewa Łódź. Bardzo nam miło, że Centrum Handlowe POLROS wspiera nas przed ważnym starciem z liderem Fortuna 1 Ligi!

Centrum Handlowe POLROS w Rzgowie to idealne miejsce na zakupy odzieży, której nie sposób spotkać w zwykłych sieciówkach. W ofercie sprzedaży jest odzież polska, włoska, francuska oraz turecka. W hali POLROS znajduje się największa hurtownia odzieży damskiej w dużych rozmiarach. Dostępne są tam również punkty gastronomiczne. Centrum POLROS jest otwarte 7 dni w tygodniu od 8 do 16. Można tam zrobić zakupy hurtowe lub detaliczne.

POLROS to hala handlowa o powierzchni 20 tys. m2, z ekspozycją ok. 200 najemców, oferująca powierzchnie najmu dostosowane do własnych potrzeb. Firma posiada świetną lokalizację przy skrzyżowaniu dróg krajowych (DK91/ DK12) oraz trasy S8 i autostrady A1 - przy południowej granicy z Łodzią. Atrakcyjne ceny najmu oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa najemców powodują, że klienci Centrum Handlowego POLROS są zawsze zadowoleni.

Zachęcamy do odwiedzin oficjalnej strony internetowej Sponsora Meczu Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela