Aktualności

Bricoman na dłużej z Widzewem Łódź

Firma Bricoman zdecydowała się na przedłużenie swojej współpracy z Widzewem Łódź do końca bieżącego sezonu rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Firma Bricoman Łódź jest partnerem Widzewa od kwietnia 2019 r. Współpraca zaczęła się od skorzystania z oferty eventowej Klubu przez przedstawicieli firmy, którzy gościli na jednym ze spotkań rozgrywanych na stadionie przy al. Piłsudskiego. Na mocy zawartej niedługo potem oficjalnej współpracy, ekspozycja firmy Bricoman jest obecna na stadionie, w mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie Klubu.

Teraz Bricoman zdecydował się na przedłużenie współpracy z Widzewem Łódź do końca bieżącego sezonu rozgrywek Fortuna 1 Ligi. - Możliwość wspierania łódzkiego Widzewa doskonale wpisuje się w misję oraz wartości naszej firmy, a współpraca z lokalną społecznością jest u nas bardzo głęboko zakorzeniona. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się z naszymi klientami na stadionie przy al. Piłsudskiego - powiedział Marcin Dereń, dyrektor Bricoman Łódź.

- Cieszymy się, że mimo trudnej rzeczywistości gospodarczej firma Bricoman zdecydowała się pozostać z Widzewem na dłużej, cały czas pomagając w odbudowie Klubu i mogąc jednocześnie stale zwiększać rozpoznawalność swojej marki wśród kibiców. Jestem przekonany, że nasza współpraca daje wymierne korzyści obu stronom - dodał Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

W ramach przedłużonej właśnie współpracy cały czas obowiązywać będzie przygotowana specjalnie dla kibiców czerwono-biało-czerwonych promocja. Każdy, kto przy zakupach w sklepie Bricoman Łódź poda numer karnetu na mecze Widzewa, może liczyć na 5% rabatu.

Bricoman Łódź to sklep i skład remontowo-budowlany, oferujący produkty do budowy, remontu domu i wykończenia mieszkania w konkurencyjnych cenach. Wszyscy fachowcy i osoby lubiące majsterkować, kupią tam w dobrej cenie znane marki narzędzi i elektronarzędzi. Profesjonalni doradcy pomogą także w wyborze odpowiednich drzwi, okien, płytek, farb, artykułów hydraulicznych, elektrycznych, metalowych oraz innych niezbędnych materiałów remontowo-budowlanych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela