Aktualności

Bartosz Bielecki trenerem roku w województwie!

Bartosz Bielecki - szkoleniowiec Widzewa z rocznika 2004 – wygrał plebiscyt "Dziennika Łódzkiego" na Trenera Roku województwa łódzkiego. Gratulujemy!

Prowadzona przez trenera Bieleckiego drużyna Widzewa z rocznika w 2004 w imponującym stylu wygrała I ligę wojewódzką C1 trampkarzy i dzięki temu w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów mierzyła się z Deltą Warszawa. Do szczęścia w dwumeczu z zespołem ze stolicy zabrakło jednej bramki, ale pełen podziwu dla rywala był chociażby trener Delty, uznawanej za faworyta w rywalizacji z łodzianami.

Dobra postawa młodych widzewiaków zaowocowała nominacją Bartosza Bieleckiego w plebiscycie "Dziennika Łódzkiego" w kategorii Trener Roku. Szkoleniowiec najpierw wygrał etap powiatowy i zakwalifikował się do finału wojewódzkiego. Łącznie zgromadził 2364 głosy, co dało mu zdecydowane zwycięstwo - drugi w tej kategorii Paweł Wieczorkowski, trener młodych siatkarzy z Bełchatowa, zdobył 1220 głosów.

Oprócz tytułu Trenera Roku, Bartosz Bielecki odbierze teraz statuetkę, dyplom oraz nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali. Po gali do nakładu "Dziennika Łódzkiego" dołączony zostanie specjalny dodatek, w którym zaprezentowani zostaną zwycięzcy z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela