Aktualności

Bądź Bliżej Widzewa na antenie Radia Łódź

W poniedziałek 18 października o godz. 16:45 swoją premierę będzie miał nowy program "Bliżej Widzewa", tworzony we współpracy Klubu z Radiem Łódź. Gościem premierowej audycji będzie prezes Mateusz Dróżdż.

Widzew wraca na antenę Radia Łódź, oficjalnego partnera medialnego Klubu. Co tydzień w poniedziałki w studiu łódzkiej rozgłośni radiowej gościć będą osoby związane z czterokrotnym mistrzem Polski - eksperci, trenerzy, obecni i byli zawodnicy, a także działacze, dzięki czemu słuchacze będą mogli poznać najważniejsze wydarzenia z życia Widzewa Łódź w minionym tygodniu.

Za prowadzenie programu będą odpowiadać Marcin Tarociński, rzecznik Widzewa Łódź i Piotr Andrzejczak, dziennikarz Radia Łódź. Ich pierwszym gościem będzie prezes zarządu Widzew Łódź - Mateusz Dróżdż. Prezes zostanie zapytany o podsumowanie swojej dotychczasowej pracy w Klubie, postawę sportową drużyny, a także o sytuację w Widzewie przed zbliżającym się meczem derbowym.

Zachęcamy też do zapoznania z aktualną ramówką Widzew.FM - oficjalnego radia Widzewa Łódź, które nadaje pięć dni w tygodniu. Na antenie internetowej rozgłośni fani mogą posłuchać tematycznych programów, a także transmisji z meczów i konferencji prasowych. No i oczywiście muzyki! W imieniu prowadzących - Marcina Tarocińskiego, Jakuba Dyktyńskiego i Antoniego Figlewicza, serdecznie zapraszamy do słuchania za pośrednictwem oficjalnej strony radia Widzew.FM, oficjalnej witryny Klubu widzew.com, a także Spotify!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela