Aktualności

Królewscy Złoczew klubem współpracującym Akademii Widzewa

Przedstawiciele szkółki piłkarskiej z powiatu sieradzkiego podpisali umowę partnerską z Akademią Widzewa.

Umowę podpisano we wtorek 15 czerwca. Szkółka piłkarska Królewscy Złoczew prowadzi treningi dla ponad setki dzieci, które występują w kategoriach Skrzat, Żak i Orlik. - Kilka tygodni temu mieliśmy przyjemność przebywać na stażu w Akademii Widzewa, nawiązaliśmy kontakt, rozmawialiśmy o szkoleniu dzieci i postanowiliśmy podjąć współpracę. Dla Królewskich Złoczew to szansa na postawienie kolejnego kroku w swojej piłkarskiej przygodzie. W mniejszych miejscowościach jest wielu utalentowanych zawodników. Chcielibyśmy, aby byli oni naszą wizytówką. Dla nas ogromną dumą będzie sytuacja, jeśli wychowanek Królewskich Złoczew zagra w barwach Widzewa Łódź - powiedział Łukasz Łakomiak, prezes Królewskich.

W ostatnich tygodniach klubami współpracującymi Akademii Widzewa zostały GOKSiR Lipce Reymontowskie i AP Champions Łowicz, a wcześniej Włókniarz Zelów. Natomiast do grona klubów partnerskich dołączyły Juventus Toruń i Orły Zduńska Wola.

Przypomnijmy, że współpraca pomiędzy Akademią Widzewa a klubami partnerskimi obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy klubów partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także mogą korzystać z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymiany doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:
a) Młodego Widzewa,
b) klubu współpracującego,
c) klubu partnerskiego,
d) ośrodka partnerskiego.

Wszystkie kluby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Akademią Widzewa w ramach programu klubów partnerskich zachęcamy do zapoznania z załączoną prezentacją multimedialną [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Dane kontaktowe:

Wojciech Pawłowski - koordynator ds. programów partnerskich
tel. 728-402-227
e-mail: wojciech.pawlowski@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela