Akademia Widzewa: Zwycięstwo juniorów starszych

W przedostatnim meczu sezonu drużyna U19 prowadzona przez trenera Radosława Wasiaka wygrała z UKS-em SMS-em II Łódź 3:1.

Do wtorkowego spotkania juniorzy starsi przystąpili w dość eksperymentalnym składzie, gdyż wszyscy zawodnicy z rocznika 2001 zostali oddelegowani do meczu swojej klasy rozgrywkowej. I choć pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście po błędzie defensywy Widzewa przy rzucie rożnym, to do przerwy, po golach Macieja Nowickiego i Kamila Drążczyka, 2:1 prowadził zespół trenera Radosława Wasiaka. W drugiej połowie jeszcze jedną bramkę zdobył Nowicki, którym tym samym ustalił wynik spotkania. - Chłopcy stanęli dziś na wysokości zadania i wygrali, a zwycięzców się nie sądzi. W sobotę zagramy w Opocznie i skończymy ten sezon, który z pewnością miał przynieść inny rezultat - powiedział po meczu Radosław Wasiak.

Widzew Łódź U19 - UKS SMS II Łódź U19 3:1 (2:1)

Bramki dla Widzewa: Nowicki - (2), Drążczyk

Skład Widzewa: Uszyński, Piskorski, Nowicki, Szymczak, Cieślak, Karpicki  (45’ Janowski), Marcinkowski (45’ Gos), Drążczyk, Skrzeczkowski, Kowalski  (60’ Podlewski), Mędrzycki (45’ Tarczyński).