Aktualności

Akademia Widzewa: Webinar #NaWidzewie na żywo od 17:00

W środę na kanale WidzewTV zadebiutuje nowy interaktywny format. Będzie nim otwarty webinar czyli internetowe seminarium, do udziału w którym zachęcamy wszystkich zainteresowanych.

Pierwszy webinar #NaWidzewie dotyczyć będzie ogólnego funkcjonowania Akademii Widzewa. Poprowadzi go jej dyrektor, Maciej Szymański, który opowie o tym, jak działa widzewska szkółka piłkarska, jak tworzone jest środowisko do rozwoju zarówno zawodników jak i trenerów, a także jakie cele stoją przed nimi.

Nie zabraknie również informacji dotyczących realizacji założeń programowych i dbania o rozwój zawodników w trudnym czasie epidemii, znacznie ograniczającym możliwości i jakąkolwiek aktywność całego społeczeństwa.

Maciej Szymański odpowiadać będzie także na pytania widzów zadawane w komentarzach do realizowanej na żywo transmisji. Ich moderacją zajmie się Kamil Wojkowski - koordynator działu metodologii Akademii Widzewa.

Webinar #NaWidzewie oglądać będzie można od godziny 17:00 za pośrednictwem kanału otwartego klubowej telewizji WidzewTV (SUBSKRYBUJ) w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu klubu na Facebooku (POLUB). Sprawdźcie, jak budowana jest Akademia Widzewa!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela