Aktualności

Akademia Widzewa szturmuje ramówkę WidzewTV!

Już w sobotę fanów czerwono-biało-czerwonych czeka niespotykana dotąd dawka sportowych emocji, które prosto do ich domów dostarczy klubowa telewizja. A to dopiero początek…

W piątek 6 listopada ekipa WidzewTV odpowiadać będzie za realizację transmisji radiowej z meczu Widzewa z Miedzią Legnica. Komentarz Arkadiusza Stolarka dostępny będzie na żywo na antenie Widzew.FM oraz na kanale otwartym klubowej telewizji w serwisie YouTube (początek ok. godziny 17:30).

I choć spotkanie ligowe z Miedzią to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie sportowego weekendu dla całej widzewskiej rodziny i zapowiada się arcyciekawie, warto mieć na uwadze, że choć nie zdąży jeszcze opaść po nim kurz, już w sobotę 7 listopada WidzewTV dostarczy kibicom kolejną dawkę wyjątkowych piłkarskich emocji.

Tego dnia klubowa telewizja przeprowadzi na żywo bezpłatne transmisje z trzech meczów drużyn Akademii Widzewa, zgodnie z poniższym harmonogramem:

13:00 Widzew Łódź U17 - SP Widzew U17 w ramach 10. kolejki I Ligi Wojewódzkiej B1

15:30 Widzew Łódź U13 - TMRF Łódź U13 w ramach 16. kolejki I Liga Wojewódzkiej D1 Młodzik

18:00 Widzew Łódź U15 - Jagiellonia Białystok U15 w ramach 13. kolejki Centralna Liga Juniorów U15

Dwa pierwsze mecze transmitowane będą bez komentarza. Trzecie spotkanie zaś relacjonować będzie Arkadiusz Stolarek. Transmisje dostępne będą za pośrednictwem odtwarzacza WidzewTV na widzew.com oraz kanału klubowej telewizji w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Przygotowanie tak bogatej oferty transmisji z meczów Akademii Widzewa to ważny krok w kierunku dalszego rozwoju klubowej telewizji, która w sytuacji niemożliwości realizacji transmisji telewizyjnych na żywo meczów pierwszej drużyny szuka kolejnych rozwiązań, które mogą spotkać się z zainteresowaniem fanów. Obecnie jest to projekt pilotażowy, w fazie testowej, a jego powodzenie zależeć będzie między innymi od zainteresowania kibiców i weryfikacji możliwości technicznych WidzewTV, ograniczonych chociażby przez restrykcje sanitarne.

Zachęcamy do spędzenia wyjątkowej, piłkarskiej soboty z Akademią Widzewa i WidzewTV! Już 7 listopada!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Stal Głowno - Widzew II Łódź 18.09.2021

Stal Głowno - Widzew II Łódź 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 19
3 Miedź Legnica 15
4 ŁKS Łódź 14
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12
6 GKS Tychy 11
7 Odra Opole 11
Pełna tabela