Aktualności

Akademia Widzewa: Rocznik 2005 wygrał z PGE GKS-em Bełchatów

Przebywający na obozie przygotowawczym w Kleszczowie zespół Sebastiana Madery pokonał we wtorek Brunatnych 2:1.

Bramki dla łodzian zdobyli Eryk Dybisiak i Maksymilian Łukasik. Postawę zespołu w tym meczu pozytywnie ocenił trener Sebastian Madera, który zdaje sobie sprawę z ogromu wykonanej przez tę grupę w ostatnich tygodniach pracy.

- Jestem zadowolony ze sparingu z GKS-em, ale też z zaangażowania zawodników, które widzę na każdym kolejnym treningu. Widzę postęp w organizacji gry. Za nami dużo bardzo ciężkiej pracy, która sporo nas kosztowała, ale wierzę, że zaprocentuje to w przyszłości - wyjaśnia Madera.

Trenujący od kilku dni w Kleszczowie widzewiacy mogą liczyć na bardzo dobre warunki. - Ośrodek jest nowoczesny i niczego nam nie brakuje. Mamy do dyspozycji boisko, siłownię, basen czy salę multimedialną. Wszystko mieści się w jednym miejscu, wszędzie mamy blisko. Najważniejsze, że możemy pracować w spokoju - podkreśla szkoleniowiec.

GKS Bełchatów - Widzew Łódź [2005] 1:2

Bramki dla Widzewa: Eryk Dybisiak, Maksymilian Łukasik.

Skład Widzewa: Mateusz Sikorski (Błażej Płaczkowski) - Jakub Adrianowski, Michał Łuźniak, Bruno Faliszewski, Bartłomiej Nowacki (Szymon Matysek), Eryk Dybisiak (Dominik Glicner), Gracjan Milczarek, Kacper Gumiński (Wojciech Lach), Kacper Wiernik, Maksymilian Łukasik (Patryk Banasiak), Oskar Kacperski (Alan Łukasik).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela