Aktualności

Akademia Widzewa: raport

Swoje rozgrywki powoli kończą drużyny młodzieżowe z Akademii Widzewa. W barażach o awans do I ligi wojewódzkiej zagrają młodzicy z zespołu U13 prowadzonego przez Marka Grzeszczakowskiego.

W miniony weekend zwycięstwa odnieśli juniorzy starsi Widzewa (3:1 z UKS-em SMS-em Łódź), oba zespoły trampkarzy, a także juniorzy młodsi prowadzeni przez Sebastiana Maderę. Była to szósta wygrana podopiecznych byłego stopera Widzewa, którzy prowadzą w tabeli łódzkiej ligi okręgowej kategorii B2.

Warto podkreślić, że sezon w okręgowej lidze młodzików zakończyła już ekipa U13 prowadzona przez Marka Grzeszczakowskiego. Młodzi widzewiacy z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w grupie okręgowej ligi młodzików i zagrają w barażach o awans do I ligi wojewódzkiej. W całym sezonie 2017/18 zespół stracił tylko dwie bramki, a najlepszym strzelcem został Maksymilian Łukasik.

Akademia Widzewa - wyniki

A1 Junior starszy (U19, trener: Radosław Wasiak)

Widzew Łódź - UKS SMS II Łódź 3:1 (2:1)

Bramki dla Widzewa: Nowicki - 2, Drążczyk

Skład Widzewa: Uszyński, Piskorski, Nowicki, Szymczak, Cieślak, Karpicki (45’ Janowski), Marcinkowski (45’ Gos), Drążczyk, Skrzeczkowski, Kowalski (60’ Podlewski), Mędrzycki (45’ Tarczyński).

Relacja -> https://widzew.com/-/akademia-widzewa-zwyciestwo-juniorow-starszych

B1 Junior młodszy (U17, Artur Sadura)

MKP Boruta Zgierz - Widzew Łódź - mecz odwołany

Widzew Łódź - LKS Mierzyn 6:2

Bramki dla Widzewa: Wędzonka - 2, Jatczak, Telestak, Szlaski, Mielczarek.

Skład Widzewa: Łukasiewicz, Becht, Tkaczyk (Wędzonka), Dula (Kwiatkowski), Gębski, Szlaski (Mielczarek), Nieśmiałek (Podlasiak), Kmita, Telestak, Martelus (Borc), Jatczak (Ławniczak).

B2 Junior młodszy (U16, Tomasz Ścibiorek)

Łódzki Klub Sportowy - Widzew Łódź 3:2

Bramki dla Widzewa: Mateusz Malec - 2 (35’, 63’)

Skład Widzewa: Wiktor Charędziak, Patryk Glicner, Jakub Koch, Mateusz Koroch, Dominik Motyl, Dawid Nikodemski, Adrian Olejnik, Damian Pokorski, Mateusz Szkopiak, Aleksander Wojda, Mateusz Malec oraz Aleksander Beck, Wiktor Majdziński, Kacper Przybiński.

B2 Junior młodszy (U16, Sebastian Madera)

Widzew Łódź - Orzeł Łódź 5:0 (3:0)

Bramki: Paweł Wojnacki (7’), Szymon Kiermasz (20’, 30’), Jędrzej Dubiak (43’, 50’)

Skład Widzewa: Maksymilian Cimoch, Adam Kwiasowski, Kuba Gawłowski, Adrian Majchrzak, Mateusz Stępień, Kacper Przybiński (41’ Jakub Holowatiuk), Daniel Ostrowski, Mikołaj Merecz (41’ Wojciech Zgierski), Wiktor Majdziński (41’ Jędrzej Dubiak), Paweł Wojnacki (41’ Damian Stańdo).

Relacja -> https://widzew.com/-/akademia-widzewa-juniorzy-mlodsi-z-kompletem-wygranych-w-lidze-okregowej

C1 Trampkarz (U15, Bartosz Bielecki)

Widzew Łódź - Widok Skierniewice 6:0

Bramki: Emil Wojtczak - 2, Seweryn Zommer, Wiktor Daroch, Hubert Lenart, Mikołaj Mroczek

Skład Widzewa: Maciej Schmidt - Patryk Strumpf, Dawid Owczarek, Oliwier Jagielski, Emil Wojtczak - Mikołaj Mroczek, Seweryn Zommer, Szymon Mirowski - Wiktor Daroch, Wiktor Firasiewicz, Mateusz Saganiak oraz Mateusz Prochon, Hubert Lenart, Cyprian Zagawa i Szymon Jaros.

C2 Trampkarz (U14, Bartosz Bielecki)

MGUKS Pogoń Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:2

Bramki: Szymon Szymczak – 2

Skład Widzewa: Jakub Rospara - Cezary Cichal, Jakub Miziołek, Marcel Wilkowski - Szymon Szymczak "Sieman", Aleksander Jonczyk, Kamil Jakubowski, Szymon Szymczak - Kamil Zadka, Filip Zawadzki, Damian Związek oraz Igor Bobinski i Daniel Wierucki.

Relacja -> https://widzew.com/-/akademia-widzewa-pewne-zwyciestwa-trampkarzy

D1 Młodzik, gr. I (U13, Jarosław Węglewski)

UKS SMS Łódź - Widzew Łódź 2:0

Skład Widzewa: Eryk Dybisiak, Oskar Kacperski, Patryk Banasiak, Jakub Kieras, Jerzy Pyrkosz, Jędrzej Simiński, Mateusz Rzeczyca, Wojciech Lach, Daniel Czapnik, Bartłomiej Nowacki, Adam Wichrowski, Kacper Ważny, Kacper Dębowski.

D1 Młodzik, gr. IV (U13, Marek Grzeszczakowski)

Rozgrywki zakończone

D2 Młodzik, gr. III (U12, Przemysław Szulc)

GLKS Dłutów - Widzew Łódź 0:4

Bramki: Jakub Fatyga - 2, Andrzej Stolarek - 2

Skład Widzewa: Kajetan Matłacki, Kacper Sikorski, Mateusz Glapiński, Kacper Tarociński, Jakub Fatyga, Bartłomiej Chądzyński, Dominik Staszczyk, Andrzej Stolarek, Wojciech Stachoń-Burtek, Oskar Ławski, Jakub Damaz, Damian Sadurski, Wojciech Pawelczyk, Antoni Żakieta, Alan Rek, Jakub Skoneczka, Aleksy Szymczak.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela