Aktualności

Akademia Widzewa: Pewne zwycięstwa trampkarzy

Widzewskie roczniki 2003 i 2004 odprawiły w miniony weekend z kwitkiem kolejnych rywali. Bilans bramkowy ostatnich meczów drużyn Bartosza Bieleckiego wyniósł aż 8:0!

Starsi trampkarze, choć trzeba pamiętać, że ich szeregach występują również rok młodsi koledzy, pokonali w sobotę u siebie 6:0 Widok Skierniewice. Po 11. seriach spotkań Widzew C1 jest piąty w ośmiozespołowej tabeli, ale ma jeden mecz zaległy do rozegrania i w sumie cztery spotkania do końca ligi.

Widzew Łódź - Widok Skierniewice 6:0

Bramki: Emil Wojtczak - 2, Seweryn Zommer, Wiktor Daroch, Hubert Lenart, Mikołaj Mroczek

Skład Widzewa: Maciej Schmidt - Patryk Strumpf, Dawid Owczarek, Oliwier Jagielski, Emil Wojtczak -Mikołaj Mroczek, Seweryn Zommer, Szymon Mirowski - Wiktor Daroch, Wiktor Firasiewicz, Mateusz Saganiak oraz Mateusz Prochon, Hubert Lenart, Cyprian Zagawa i Szymon Jaros.

***

Cenne zwycięstwo na wyjeździe odnieśli z kolei piłkarze Widzewa C2. Rocznik 2004 pokonał 2:0 w Zduńskiej Woli miejscową Pogoń po bramkach Szymona Szymczaka. Dzięki temu triumfowi widzewiacy umocnili się na drugim miejscu w tabeli I ligi wojewódzkiej. Do prowadzącego UKS-u SMS-u Łódź tracą obecnie jeden punkt (12 czerwca zagrają z nim jeszcze na wyjeździe). Wyprzedają zaś trzeci w stawce Widok Skierniewice o pięć oczek. Do zakończeni sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki. W najbliższej, już 2 czerwca na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego, Widzew zagra z ŁKS-em Łódź.

MGUKS Pogoń Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:2

Bramki: Szymon Szymczak - 2

Skład Widzewa: Jakub Rospara - Cezary Cichal, Jakub Miziołek, Marcel Wilkowski - Szymon Szymczak „Sieman”, Aleksander Jonczyk, Kamil Jakubowski, Szymon Szymczak - Kamil Zadka, Filip Zawadzki, Damian Związek oraz Igor Bobinski i Daniel Wierucki.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela