Aktualności

Akademia Widzewa: Najmłodsi widzewiacy ponownie górą

Czerwono-biało-czerwoni z rocznika 2007 wygrali dwa kolejne mecze kontrolne.

Widzew 2007 od soboty przebywa na obozie przygotowawczym w Kleszczowie. Na wyjeździe młodzi zawodnicy nie tylko trenują, ale też rozgrywają kolejne sparingi. We wtorek zespół Dariusz Nawrockiego wygrał 4:0 ze Skrą Częstochowa. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Krzysztof Supera, a czwartego gola dołożył Jakub Dryzner.

Dzień później łodzianie pokonali 3:2 drużynę reprezentacji Polski Coerver Coachingu będącej przedstawicielem znanego na całym świecie systemu szkolenia inspirowanego wiedzą holenderskiego trenera Wiela Coervera. Tym razem do siatki rywali trafiali: Filip Zarychta, Krzysztof Supera i Marcel Bezat.

To jednak nie koniec sportowej rywalizacji rocznika 2007. W czwartek ekipa trenera Nawrockiego rozegra sparing (11 na 11) z rok starszymi widzewiakami prowadzonymi przez Przemysława Szulca, którzy również w Kleszczowie przygotowują się do ligowej wiosny. Wszystkie trenujące obecnie w tej miejscowości drużyny Widzewa zostaną tam do soboty.

- Warunki mamy tu świetne. Zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane jednostki treningowe, a nawet więcej. Pogoda, poza jednym dniem, też była znakomita, jakbyśmy byli co najmniej w Turcji (śmiech). Codziennie mogliśmy korzystać z boiska, basenu i hali. W tej ostatniej pojawialiśmy się nawet dwa razy dziennie. Zależało nam na tym, żeby maksymalnie wykorzystać czas w tak sprzyjających okolicznościach - przyznaje zadowolony z wyjazdu trener Nawrocki, który myśli również o kolejnych etapach przygotowań. - W niedzielę piłkarze dostaną wolne, bo ostatnio bardzo dużo grają i trenują, ale już w następny weekend jedziemy do Gdańska na bardzo ciekawy truniej - zdradza.

Widzew Łódź 2007 - Skra Częstochowa 4:0

Bramki dla Widzewa: Krzysztof Supera (3), Jakub Dryzner

Skład Widzewa: Pietrzko, Smulik, Zarychta, Szpura, Tutaj, Supera, Dryzner, Brzeziński, Rosiak, Kiełczewska, Kolęda, Kulik, Sawko.

***

Widzew Łódź 2007 - Reprezentacja Polski Coerver Coaching 3:2

Bramki dla Widzewa: Filip Zarychta, Krzystof Supera, Marcel Bezat.

Skład Widzewa: Smulik, Pietrzko, Zarychta, Kiełczewska, Szpura, Supera, Dryzner, Brzeziński, Rosiak, Bezat, Kulik, Kolęda, Sawko, Tutaj.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela