Aktualności

Akademia Widzewa Łódź wznawia spotkania trenerskie #NaWidzewie

Cykl warsztatów trenerskich #NaWidzewie wraca do swojej pierwotnej formuły grupowych zajęć organizowanych przez ekspertów z Akademii Widzewa.

W październiku 2019 roku zostały rozpoczęte otwarte spotkania dla trenerów z województwa łódzkiego, w trakcie których trenerzy Akademii dzielą się swoimi doświadczeniami w pracy. Ważnym elementem spotkań były zawsze ciekawe dyskusje z uczestnikami na temat ich spostrzeżeń dotyczących procesu szkolenia młodych zawodników.

W sezonie 2020/21 spotkania, które na czas pandemii przeniosły się do internetu i organizowane były w formie webinarów, będą kontynuowane w wydaniu stacjonarnym. Już w najbliższą niedzielę (4 października 2020 r., godzina 16:30) w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego odbędą się pierwsze takie warsztaty, a ich tematem będzie aktywny czas treningowy. Tradycyjnie zapisy odbywają się drogą elektroniczną (ZAPISZ SIĘ), a moderatorami będą Kamil Wojkowski oraz Maciej Szymański.

Zapraszamy do udziału wszystkich trenerów. Wierzymy, że kolejne spotkania będą równie udane interesujące jak dotychczasowe, a wszyscy uczestnicy znajdą coś dla siebie, zarówno w kontekście pozyskiwania nowej wiedzy i pomysłów, ale także dzielenia się swoimi doświadczeniami w interesujących dyskusjach.

Do zobaczenia #NaWidzewie!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela