Aktualności

Akademia Widzewa: Cenne zwycięstwo młodzików

Zespół Dariusza Nawrockiego minimalnie pokonał jednego z najgroźniejszych rywali w lidze i objął prowadzenie w tabeli łódzkiej grupy pierwszej rozgrywek.

Z uwagi na udział w prestiżowym turnieju Rem Marco Cup 2018 w Bydgoszczy w dniach 8-9 września drużyna Widzewa rocznika 2007 przełożyć musiała mecz drugiej kolejki rozgrywek ligowych z UKS-em SMS-em Łódź.

Hitowe starcie, przed bezpośrednią rywalizacją oba zespoły zanotowały po dwa dwucyfrowe (!) zwycięstwa, odbyło się ostatecznie we wtorek 18 września na stadionie SMS-u przy ul. Milionowej w Łodzi.

W swoim ostatnim występie Widzew wygrał 11:0 z Metalowcem, a UKS SMS aż 20:0 z SAP Andrespolią III. W meczu na szczycie o zwycięstwie zadecydowało jedno trafienie, którego autorem został Kacper Sawko. Widzewiak zapewnił swojej drużynie cenne zwycięstwo, dzięki któremu zespół Dariusz Nawrockiego objął prowadzenie w lidze, pozostając jednym z dwóch ostatnich niepokonanych zespołów.

UKS SMS Łódź - Widzew Łódź 0:1

Bramka dla Widzewa: Kacper Sawko

Skład Widzewa: Pietrzko, Dryzner, Brzeziński, Sowiński, Szpura, Supera, Zarychta, Bezat, Kuklewski oraz Koleda, Sawko, Szabela, Wegner, Juga, Kaczorowski, Tutaj.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela