Aktualności

21 grudnia kolejna edycja PGE WIDZEW CUP

W sobotę 21 grudnia sześć drużyn złożonych z piłkarzy z rocznika 2010 weźmie udział w organizowanym przez Widzew pod patronatem sponsora głównego Akademii - firmy PGE.

Zorganizowana w zeszłym roku pierwsza edycja PGE WIDZEW CUP zakończyła się sukcesem sportowym i organizacyjnym. Najlepszym zespołem turnieju okazał się Widzew Łódź, który w pokonanym polu pozostawił kilka silnych zespołów młodzieżowych.

Warto zaznaczyć, że decydujące o klasyfikacji medalowej mecze rozegrano na płycie głównej stadionu Widzewa, przed spotkaniem ligowym seniorów z Siarką Tarnobrzeg.

W tym roku organizowany przez klub pod patronatem sponsora głównego Akademii - firmy PGE turniej zaplanowany został w zimowej scenerii, dlatego rywalizacja toczyć będzie się w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego.

O końcowe zwycięstwo w formule ligowej (każdy z każdy) powalczy sześć zespołów złożonych z piłkarzy z rocznika 2010: Cuiavia Inowrocław, Star Starachowice, GKS Bełchatów, Delta Słupno, APN Olimp Ciechanów i w roli gospodarza Widzew Łódź.

Turniej odbędzie się w sobotę 21 grudnia. Jego uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 9:45, a zakończenie około godziny 16:30. Serdecznie zachęcamy do kibicowania i śledzenia na żywo zmagań młodych zawodników.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela