Aktualności

1% dla Akademii Widzewa. Wesprzyj widzewską młodzież

Klub Widzew Łódź we współpracy z Fundacją Sportowcy Dzieciom zachęca do przekazywania 1% podatku na rzecz Akademii Widzewa.

Coraz mniej czasu zostało na coroczne rozliczenie się z fiskusem. Deklaracje podatkowe za 2019 rok składać można w urzędach skarbowych do końca kwietnia. Zostały więc niespełna dwa miesiące. Warto pamiętać, że każdy podatnik ma możliwość zadecydować, co stanie się jednym procentem płaconego przez niego podatku, przekazując go do jednej z wielu działających w kraju organizacji pożytku publicznego.

Widzew od kilku lat współpracuje w tym zakresie z Fundacją Sportowcy Dzieciom. Przekazany jej 1% podatku może trafić do klubu. Wówczas zostanie przeznaczony na potrzeby Akademii Widzewa. To rozwiązanie, z którego kibice czerwono-biało-czerwonych chętnie korzystają. W ubiegłych latach z tego tytułu do klubu trafiło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Za pieniądze te zakupiono m.in. sprzęt sportowy dla młodych zawodników Akademii.

Przekazanie 1% podatku na widzewską młodzież jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym. W polu "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" należy wpisać numer KRS: 0000457030, a w rubryce cel szczegółowy: "Widzew Łódź (227)". Następnie w polu "Wnioskowana kwota" podać trzeba sumę 1% podatku. Wtedy mamy gwarancję, że zadeklarowane środki pomogą w budowie klubowej Akademii.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za bezcenne wsparcie, które zapewni widzewskiej młodzieży jeszcze lepsze warunki rozwoju. Razem Tworzymy Siłę, dbając o wspólną widzewską przyszłość.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela