Aktualności

#WidzewskaMłodzież gra dzięki Orkiestrze. Dołącz do klubu!

Ponad 210 tysięcy złotych - tyle wyniosło wsparcie Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy dla Akademii Widzewa w sezonie 2019/20! Dowiedz się na co przeznaczono zebrane środki finansowe oraz jak dołączyć do akcji.

Przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew", czyli organizatorzy WOWP i Klubu "1910" na oficjalnym profilu swojej akcji przedstawili graficzne zestawienie wydatków, na które przeznaczono zebrane pieniądze na wsparcie Akademii Widzewa. W trakcie minionych rozgrywek na konto klubowej kuźni talentów przekazano sumę 210 tysięcy złotych, z czego łącznie wydano prawie 178 tysięcy złotych.

Pieniądze przeznaczono w głównej mierze na opłaty związane z wynajęciem obiektów sportowych (37 procent kwoty) oraz na transport zawodników (13 procent kwoty). Na kolejnych miejscach w kolejności wydatkowania znalazły się: opłaty za bursę i wyżywienie, ubezpieczenie zawodników i zakup sprzętu sportowego. Łączna liczba wpłat w opisywanym okresie zamknęła się na 7725 przelewach, z czego aż 3765 darowizn wynosiło 19,10 złotych.

Zachęcamy kibiców do śledzenia oficjalnego kanału informacyjnego Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy (POLUB), a także do dołączenia do akcji, o której można przeczytać na oficjalnej stronie OSK "Tylko Widzew” (KLIKNIJ TUTAJ).

Szansę na dołożenie swojej cegiełki przy budowie prężnej i silnej Akademii Widzewa ma każdy fan czerwono-biało-czerwonych! Nie, czekaj - #WidzewskaMłodzież czeka na Twoje wsparcie!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela