Aktualności

#WidzewskaMłodzież: Komentarze po zasłużonym awansie drużyny U19

W niedzielę czerwono-biało-czerwoni wywalczyli awans do ligi makroregionalnej, wygrywając efektownie 8:0 z GLKS-em Andrespolią Wiśniowa Góra.

Dumy ze swoich podopiecznych nie ukrywał trener Jakub Grzeszczakowski, który wraz z Michałem Czaplarskim koordynuje w Akademii Widzewa drużyny z Bloku A, czyli rezerwy i właśnie zespół U19. Szkoleniowiec widzewiaków podkreślił w porannej audycji na antenie Widzew.FM, że młodzi widzewiacy zasłużyli na takie osiągnięcie, ciężko pracując na jak najszybszy awans.

- Rywalizacja na pewno nie była łatwa, a nasi przeciwnicy zawsze wystawiali najmocniejsze składy na mecze z nami. Staraliśmy się też w każdym występie grać na najwyższym poziomie i walczyć o zwycięstwo na boisku. Zrealizowaliśmy cel i już niebawem będziemy mogli sprawdzić się w środowisku ogólnopolskim, które na pewno lepiej zweryfikuje naszych graczy - skomentował szkoleniowiec w rozmowie z Marcinem Tarocińskim.

Łodzianie wygrali w niedzielę wysoko i dzięki temu przypieczętowali awans na stopień ogólnopolski. Nie ulega wątpliwości, że w nowych rozgrywkach przeciwnicy wyżej postawią im poprzeczkę, dlatego młodzi widzewiacy muszą pamiętać, aby cały czas ciężko pracować i stale się rozwijać. 

Zachęcamy do odsłuchania pełnego zapisu porannej audycji na antenie Widzew.FM,podczas której gościem Marcina Tarocińskiego byli także Marcin Łagiewski, Rafał Chorąży oraz Marcin Stanisławski. Najbliższe powtórki w godzinach: 13:00, 16:00 oraz 20:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela