Aktualności

"Szlachetna Paczka" od OSK i Akademii Widzewa

Rower, laptop, kanapa, odzież, obuwie i żywność - m.in. takie dary znalazły się w "Szlachetnej Paczce" przygotowanej przez OSK "Tylko Widzew" we współpracy z Akademią Widzewa. Trafiła ona do samotnej mamy z trójką dzieci z łódzkiego Śródmieścia.

"Szlachetna Paczka" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Dzięki hojności darczyńców - a mogą być nimi firmy, stowarzyszenia, kluby sportowe czy osoby prywatne - w okresie Bożego Narodzenia do ludzi dotkniętych przez los trafiają przygotowane specjalnie dla nich paczki z artykułami, których najbardziej potrzebują.

W minioną niedzielę (13 grudnia) odbył się finał tegorocznej "Szlachetnej Paczki". Wśród darczyńców znalazło się także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew" oraz Akademia Widzewa, które wspólnie przygotowały imponującą paczkę dla samotnej mamy z trójką dzieci z łódzkiego Śródmieścia.

Dzięki wsparciu wielu osób - zarówno kibiców z OSK "Tylko Widzew", jak i rodziców młodych zawodników z Akademii oraz sztabu trenerskiego - udało się spełnić wszystkie marzenia potrzebującej rodziny. W paczce znalazły się m.in. żywność, środki czystości, odzież, obuwie, plecaki, książki, gry i słodycze. Zebrane środki finansowe pozwoliły na zakup laptopa, roweru oraz kanapy.

Wszystkie dary trafiły już do rodziny. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę wyjątkową inicjatywę!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela