Aktualności

#P138: Michał Opiłka i widzewscy futsaliści w ogniu pytań kibiców

Nowy koordynator skautingu w Akademii Widzewa, a także futsaliści Dariusz Słowiński i Jan Dudek będą gośćmi w internetowym programie #Piłsudskiego138. Pytania do gości w studiu WidzewTV tradycyjnie będą mogli zadawać kibice.

Michał Opiłka we wtorek został przedstawiony jako pracownik klubu, a już w środę był gościem radiowego programu "Młodzieżówka", gdzie opisywał swoje zamierzenia i cele jako koordynator skautingu w klubowej kuźni talentów. Ciekawa audycja, którą odsłuchać można w archiwum Widzew.FM, stanowi również wstęp do najnowszej odsłony internetowego magazynu #Piłsudskiego138, w którym Opiłka będzie odpowiadał na pytania kibiców żądnych wiedzy na temat skautingu.

Michał Opiłka: Chciałbym wprowadzić do klubu trochę świeżej krwi

W drugiej części programu gośćmi Łukasza Czuku będą Dariusz Słowiński i Jan Dudek, piłkarze drużyny Widzew Łódź Futsal, którzy rywalizują na parkietach I ligi. Łodzianie muszą mierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z problemami we własnych szeregach, spowodowanymi głównie pandemią i kontuzjami.

Zachęcamy do oglądania 69. odcinka ulubionego programu kibiców Widzewa i zadawania pytań za pośrednitwem portalu Twitter pod hashtagiem #P138, a także w komentarzach pod transmisją na Facebooku i w serwisie Youtube (SUBSKRYBUJ). Startujemy w czwartek 19 listopada punktualnie o godz. 19:10.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 23.01.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 23.01.2021

Tabela rozgrywek

8 Miedź Legnica 23
9 Korona Kielce 21
10 Puszcza Niepołomice 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 19
13 Chrobry Głogów 18
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela