Aktualności

#OfiSklep: Świąteczna atmosfera w Sercu Łodzi

Do oficjalnego sklepu Widzewa Łódź trafiły ubrania i akcesoria w świątecznej aranżacji. Przed meczem z Wisłą Kraków kibice będą mogli zakupić prezenty przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem.

Fani czerwono-biało-czerwonych znajdą na sklepowych półkach gadżety, które świetnie sprawdzą się jako upominki w trakcie zbliżających się Świąt. Dla najmłodszych kibiców Widzewa przygotowano między innymi świąteczne wersje maskotki Widzewskiego Wilka w dwóch rozmiarach, a także trzy rodzaje wyjątkowych puzzli przedstawiających Widzewską Choinkę i Serce Łodzi.

W sklepie nie zapomniano o akcesoriach domowych. Na choince nie powinno zabraknąć miejsca dla bombek w kształcie klubowego herbu lub w kolorze czerwonym z napisem "Widzew Łódź 1910". Podczas wieczoru w domowym zaciszu bedzie można okryć się kocem z herbem czterokrotnego mistrza Polski i położyć na poduszce w jednym z kilku widzewskich wzorów. Natomiast w kuchni na pewno przyda się świąteczny kubeczek, karafki i szklanki. Ci, którzy chcieliby planować aktywności w nowym roku na pewno zainteresują się kalendarzami na 2022 rok w dwóch rodzajach - ściennej i biurowej.

Dla kibiców przygotowano także świąteczne szaliki, bluzy i skarpetki oraz zimowe czapki i kominy. Z okazji spotkania w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski fani czterokrotnego mistrza Polski, a także przyjezdni z Krakowa, będą mogli zakupić też okazjonalny szalik na pamiątkę meczu pucharowego. W dniu meczu z Wisłą sklep czynny jest od godziny 12:00 aż do godziny 23:00. Gadżety będzie można kupić w sklepie stacjonarnym, w namiocie ulokowanym pod trybuną D, a także na stanowisku sprzedażowym od strony trybuny B, czyli popularnej "Niciarki".

Zachęcamy do odwiedzin w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź!

KUP ŚWIĄTECZNE GADŻETY W SKLEPIE WIDZEWA ŁÓDŹ [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela