Aktualności

"Młody Widzew" idealnym pomysłem na aktywną sobotę

25 maja w ośrodku sportowym przy ul. Małachowskiego w Łodzi odbędą się kolejne zajęcia sportowe dla najmłodszych.

Zajęcia skierowane są do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2012 do 2015, którzy w treningach uczestniczyć będą z jednym rodzicem. Każde dziecko powinno mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy. Ten ostatni obowiązuje również opiekuna. Za pracę z najmłodszymi odpowiadają trenerzy: Marcin Płuska, Sebastian Madera, Norbert Smorawski, Dariusz Nawrocki, Damian Bedynek i Hubert Poliszuk.

"Młody Widzew" to jednak nie tylko trening. Zajęcia w ramach tego wyjątkowego cyklu mają charakter opowieści ruchowej połączonej z elementami koordynacji fizycznej oraz techniki. Spotkania zostały przygotowane tematycznie, a ich motywy przewodnie związane są z popularnymi bajkami. Dzieci wcielają się w postaci swoich ulubionych bohaterów filmów animowanych i uczestniczą w związanych z nimi zabawach. Dotychczas mieli okazję poznać już bliżej świat Smerfów, Aut czy Asteriksa i Obeliksa. Warto pamiętać, że każde spotkanie to zupełnie nowa zabawa, dlatego również na regularnych uczestników naszej zabawy czekają kolejne niepowtarzalne przeżycia i emocje.

Projekt, który zainaugurowany został 23 marca, przewiduje jeszcze trzy spotkania tematyczne - w soboty: 25 maja oraz 8 i 15 czerwca. Spotkanie z "Młodym Widzewem" trwa około 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningów na 8:30. Zajęcia będą się odbywać na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela