Aktualności

#GramyUsiebie: 80 tys. zł na wsparcie Akademii Widzewa

Zakończyła się akcja #GramyUsiebie. Kibice Widzewa zakupili 8054 bilety na wirtualny sektor gości na stadionie przy al. Unii, a cały zysk w wysokości 80 540 zł zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla Akademii Widzewa.

Inicjatywa sprzedaży wejściówek na sektor gości na stadionie ŁKS-u przy okazji 66. Derbów Łodzi rozpoczęła się we wtorek, a kibice błyskawicznie zaczęli nabywać wejściówki na wirtualne miejsca na stadionie rywali. Motywacją do dokonania zakupu była chęć wsparcia Akademii Widzewa. Jak zapowiedziano, cały zysk z akcji zostanie bowiem przeznaczony na sprzęt dla działu analiz klubowej kuźni talentów.

Jak się okazało, akcja przypadła do gustu kibicom, którzy tłumnie ruszyli do zakupu wejściówek - ich cena wynosiła 5 zł. Ostatecznie, fani Widzewa nabyli 8054 bilety, a zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Klub dołożył do każdej zakupionej wirtualnej wejściówki drugie 5 zł. Cały zysk z akcji #GramyUsiebie wyniósł więc 80 540 zł.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem liczby sprzedanych biletów. Nie da się opisać słowami wdzięczności, jaką mamy względem kibiców, którzy zdecydowali się wspomóc Akademię. Cała inicjatywa pokazuje ogromną siłę widzewskiej społeczności, ale jednocześnie daje wielką motywację do pracy na rzecz środowiska wokół Klubu. Pieniądze, które otrzymamy zostaną przeznaczone między innymi na zakup drona czy specjalnych kamer. Warto podkreślić, że 80 tysięcy złotych to zazwyczaj budżet na kilka sezonów w zakresie sprzętu technicznego dla Akademii, a tutaj możemy zainwestować takie środki od razu. To niesłychane wsparcie, które będzie miało przełożenie na jakość naszej pracy - mówił Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Przypomnijmy, że po zakupieniu sprzętu kibicom zostanie udostępnione pełne rozliczenie wydanych środków. Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji #GramyUsiebie i wypełnienie wirtualnego sektora gości na stadionie przy al. Unii 2 podczas 66. Derbów Łodzi. Po raz kolejny udowodniliście, że Razem Tworzymy Siłę!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela