Aktualności

#DerbyDlaWidzewa: zapisz się na mecz, wesprzyj Akademię!

Karnetowicze wciąż mogą zapisywać się na mecz derbowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 października o godz. 18:00, a przy okazji wspomóc mogą rozwój Akademii Widzewa.

Akcja #DerbyDlaWidzewa to kontynuacja znanej z poprzednich derbów Łodzi zbiórki #GramyUsiebie: Wypełnijmy wirtualny sektor gości przy al. Unii 2. Podczas poprzedniego meczu derbowego kibice Widzewa nie mogli zasiąść na trybunach stadionu lokalnego rywala, ale dali wyraz wsparcia dla drużyny poprzez zakup biletów na wirtualny sektor gości na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2. Fani czerwono-biało-czerwonych wykupili 8054 wejściówek, a zysk ze sprzedaży - podwojony przez Klub - wyniósł ponad 80 tys. zł. Pieniądze te w całości zostały przeznaczone na rozwój Akademii Widzewa.

Jeszcze do wtorku 19 października do godz. 19:10 karnetowicze poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid mogą deklarować swoją obecność na najbliższym meczu derbowym (niedziela, 24 października, godz. 18:00). Każdy karnetowicz może przy tej okazji wpłacić dowolną kwotę, która w całości zostanie przeznaczona na wsparcie klubowej Akademii. Ważne jest, by koniecznie zgłosić swój udział przed upływem terminu, ponieważ przed meczem z ŁKS-em nie będzie możliwe wygenerowanie bezpłatnych biletów dla karnetowiczów, którzy przegapią termin zapisów na mecz. Oczywiście posiadacze abonamentów, którzy będą pewni, że nie pojawią się na meczu, mogą standardowo wygenerować kod i przekazać go wybranej osobie.

#DerbyDlaWidzewa - kup bilet i wspieraj widzewską młodzież!

Druga przygotowana przez Klub opcja to zwolnienie swojego miejsca i powiększenie puli biletów przeznaczonych przez Klub na wsparcie Akademii Widzewa. W środę 20 października o godz. 12:00 zostanie uruchomiony specjalny system dystrybucji wejściówek na mecz derbowy, z których zysk będzie przeznaczony na wsparcie grup młodzieżowych. Do czwartku 21 października do godz. 23:59 kibice nieposiadający karnetów będą mogli zakupić bilet wybierając dany sektor, ale bez wskazywania konkretnego miejsca. Ceny biletów pozostaną bez zmian, jednak o nabyciu biletu będzie decydować wysokość dodatkowej wpłaty na Akademię Widzewa. O przyznaniu wejściówki zdecyduje ranking wpłat na miejsca dostępne na danym sektorze, który będzie stale aktualizowany w systemie biletowym.

Zmiany w rankingu będzie można śledzić za pośrednictwem panelu biletowego, a cała lista wpłat zostanie opublikowana w piątek o godz. 8:00. W wypadku nieopłacenia biletu, w sobotę 22 października szansę na zakup otrzymają kibice, którzy zajęli kolejne miejsca w rankingu.

Szczegóły akcji znaleźć można TUTAJ.

Derby Łodzi to moment, gdy możemy położyć fundament pod przyszłość Klubu, jakim jest silna Akademia Widzewa. Wykorzystajmy mecz derbowy do wielkiej zbiórki, która pozwoli wykonać Akademii kolejny krok na drodze swojego rozwoju!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela