Aktualności

#DerbyDlaWidzewa: kup bilet i wspomóż Akademię Widzewa!

Już tylko dziś (czwartek) do godz. 23:59 można deklarować swoje wsparcie dla Akademii Widzewa i dzięki temu zdobyć bilet na 67. derby Łodzi, które odbędą się w niedzielę 24 października o godz. 18:00.

W środę o 12:00 rozpoczął się drugi etap akcji #DerbyDlaWidzewa, której celem jest położenie kolejnego fundamentu pod budowę silnego Klubu - czyli wsparcie dla Akademii Widzewa. Wówczas uruchomiony został specjalny system dystrybucji wejściówek na mecz derbowy, z których zysk będzie przeznaczony na wsparcie grup młodzieżowych. Platforma dostępna jest pod adresem https://widzew.com/web/bilety/derby.   

Po zalogowaniu, kibic może zakupić bilet wybierając dany sektor, ale bez wskazywania konkretnego miejsca. Podstawowe ceny biletów pozostają bez zmian, jednak o jego nabyciu będzie ostatecznie decydować wysokość dodatkowej wpłaty na Akademię Widzewa - ranking wpłat będzie stale aktualizowany w systemie biletowym.

Licytacja zakończona sukcesem to pierwszy krok w uzyskaniu prawa do nabycia biletu na 67. Derby Łodzi. Po wpłacie na rzecz Akademii Widzewa na poziomie gwarantującym miejsce na stadionie, należy przejść do zakupu właściwego biletu. Użytkownik, który uzyskał prawo do zakupu biletu przechodzi do zakładki https://widzew.com/web/bilety i wybiera dostępne dla niego miejsca na sektorze. System doliczy wpłatę na rzez Akademii Widzewa do standardowej ceny biletu (łączna cena biletu to suma wpłaty na rzecz Akademii Widzewa i standardowej ceny wejściówki na dany sektor).

Kibic otrzymuje możliwość wyboru kolejnych preferowanych sektorów na mecz derbowy. W przypadku niezdobycia wejściówki na sektor pierwszego wyboru, system przekieruje deklarowaną wpłatę na trybunę drugiego wyboru itd.

#DERBYDLAWIDZEWA - KUP BILET I WSPIERAJ AKADEMIĘ [KLIKNIJ]

Zmiany w rankingu można śledzić za pośrednictwem panelu biletowego. System będzie aktywny do czwartku 21 października do godz. 23:59. Cała lista wpłat zostanie opublikowana w piątek o godz. 8:00. W wypadku nieopłacenia biletu, w sobotę 23 października szansę na zakup otrzymają kibice, którzy zajęli kolejne miejsca w rankingu.

Derby Łodzi to moment, gdy możemy położyć fundament pod przyszłość Klubu, jakim jest silna Akademia Widzewa. Wykorzystajmy mecz derbowy do wielkiej zbiórki, która pozwoli wykonać Akademii kolejny krok na drodze swojego rozwoju!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela