Aktualności

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy w #Piłsudskiego138

To będzie wyjątkowy odcinek programu realizowanego przez WidzewTV. Gościć w nim będą przedstawiciele Widzewa i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew".

Tematem specjalnego najnowszej odsłony #Piłsudskiego138 będzie współpraca klubu z zarządzaną przez OSK "Tylko Widzew" marką WOWP (Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy), będącą sponsorem strategicznym Akademii Widzewa. Koniec sezonu to czas podsumowań, również w zakresie umów partnerskich i ich realizacji.

W czasie transmitowanego na żywo programu dowiemy się więc przede wszystkim jak przebiegała dotychczasowa współpraca Widzewa z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" w zakresie sponsorowania Akademii Widzewa, ale też jak ma wyglądać jej przyszłość.

O tym, jakie środki i w jakiej formie przekazane zostały do klubu na wsparcie młodzieżowych drużyn Widzewa, a także jakie cele stawiają sobie kibice współtworzący swoim zaangażowaniem i wpłatami WOWP, opowiedzą Marcin Lefik i Magdalena Kołecka z zarządu OSK "Tylko Widzew".

Z kolei na temat spożytkowania przez widzewiaków wparcia finansowego z WOWP i korzyści płynących ze tej współpracy wypowiedzą się prezes zarządu Widzew Łódź SA Martyna Pajączek i Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Gospodarzem 55. odcinka programu #Piłsudskiego138 będzie dobrze znany kibicom Widzewa Łukasz Czuku. Transmisja na żywo zaplanowana jest na czwartek 16 lipca na godzinę 19:10. Obejrzeć będzie ją można na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBKSRYBUJ) oraz na oficjalnym profilu klubu w serwisie Facebook.

Wszystkich kibiców zachęcamy nie tylko do oglądania programu, ale też do zadawania pytań w trakcie jego trwania. Wybrane z nich zadane zostaną na wizji gościom w studiu.

***

#Piłsudskiego138, odcinek 55 / czwartek 16 lipca 2020 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela