Aktualności

Plan przygotowań pierwszej drużyny na koniec stycznia

Piłkarze Widzewa Łódź mają przed sobą intensywny tydzień treningów, który zakończą dwa mecze kontrolne.

Po sparingowej sobocie łodzianie w niedzielę mieli czas na odpoczynek. Do treningów wracają w poniedziałek 24 stycznia, a czekają ich analiza spotkania, przedtreningowe przygotowania na siłowni i zajęcia w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego.

We wtorek w planie znalazł się przedpopołudniowy trening na Łodziance, a następnie zajęcia na siłowni w grupach. W środę drużynę czeka podwójny trening na sztucznej murawie w Parku 3 Maja, a w czwartek - po wspólnym treningu - jedna grupa zawodników odbędzie dodatkową jednostkę na siłowni.

W piątek drużyna zostanie podzielona na dwie grupy. Pierwsza ekipa, która dzień wcześniej pracowała na stadionowej siłowni, odbędzie przedpołudniowy trening na sztucznym boisku, a grupa druga wybiegnie na boisko, gdzie o godz. 13:00 rozpocznie się mecz kontrolny z Ruchem Chorzów, 3. zespołem eWinner II Ligi.

W sobotę grupa druga zacznie dzień od treningu na siłowni, a ekipa pierwsza zagra sparing z KKS-em Kalisz, 12. drużyną trzeciego poziomu rozgrywkowego. Spotkanie zaplanowano na godz. 11:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 18.05.2022

Trening 18.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela