Aktualności

Ostatnie dni na głosowanie w IX Budżecie Obywatelskim

Już tylko do 29 października kibice Widzewa mogą wspierać w internetowym głosowaniu projekt zakładający zazielenienie otoczenia wokół stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Projekt W124SW o nazwie "W cieniu Serca Łodzi - ciąg ławek oraz szpaler drzew przy Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138" zakłada utworzenie przy al. Piłsudskiego 138 - pomiędzy stadionem miejskim a ulicą - dwóch szeregów ławek, zwróconych do siebie frontem, uzupełnionych szpalerami drzew i krzewów. Ma dzięki temu powstać przestrzeń przyjazna dla mieszkańców Łodzi oraz osiedla Stary Widzew.

Głosowanie papierowe w IX Budżecie Obywatelskim już się zakończyło, ale do 29 października trwa jeszcze głosowanie internetowe. Do oddania głosu przez Internet w dniach 1 - 29 października 2021 r. niezbędne będzie podanie kodu weryfikacyjnego przesłanego bezpłatnie SMS-em na podany przez głosującego numer telefonu komórkowego. Na każdy numer przysługuje do 5 kodów do głosowania na projekty osiedlowe i do 5 kodów na projekty ponadosiedlowe. Zagłosować przez Internet można TUTAJ.

Do udziału w głosowaniu na projekty zgłoszone i dopuszczone do głosowania mają prawo wszystkie osoby zamieszkujące w Łodzi. Prawo głosu ma każdy mieszkaniec miasta Łodzi. Bycie mieszkańcem Łodzi nie musi się wiązać z zameldowaniem. Każdy mieszkaniec może zagłosować na maksymalnie pięć projektów z dwóch dowolnie wybranych przez siebie osiedli bez względu na adres zamieszkania.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela